Novinky

11.12.2017 Karate reprezentovalo na Mistrovství ČR

2. 12. - 3. 12. 2017 se v Karlových Varech utkalo více než 700 závodníků o republikové tituly v karate. Karvinští závodníci se představili ve výborné formě. Díky patří především těmto závodníkům Tomáši Lipowskému, Viktoru Gallovi, Martinu Feifičovi a Nikimu Badurovi. Výsledky jsou následující: 3. místo kata tým (Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura), 3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall, 4. místo kumite tým dorostenci (Viktor Gall, Martin Feifič, Nikolas Badura), 5. místo kumite dorostenci do 70 kg Nikolas Badura. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Taneční

rok 2018
TANEČNÍ KLUB INTRO Děti
Taneční skupina roku, Třinec 7. 4. 2018, regionální kolo
1. místo
Czech Dance Masters, Opava 25. 3. 2018, regionální kolo
1. místo - kategorie HOBBY Disco formace DĚTI: OLA ESPAŇOLA !
choreografie : Jessica Gryczová, Lenka Kučerová, Kristýna Hanusková
TANEČNÍ KLUB INTRO Junioři
Taneční skupina roku, Třinec 7. 4. 2018, regionální kolo
2. místo
Czech Dance Masters, Opava 25. 3. 2018, regionální kolo
2. místo - kategorie Disco Dance EXTRALIGA junioři - malé formace: BACK TO THE START
choreografie : Patricie Dostálová, Lenka Bürgelová, Kateřina Šustíková
2. místo - kategorie Disco Dance EXTRALIGA hlavní - malé formace: THE CIRCLE
choreografie: Kateřina Šustíková a kolektiv
TANEČNÍ KLUB INTRO Junioři
Taneční skupina roku, Třinec 7. 4. 2018, regionální kolo
2. místo
rok 2017
TANEČNÍ KLUB INTRO Mini
Petřvaldský taneční pohár, Petřvald 14. 5. 2017
3. místo
TANEČNÍ KLUB INTRO Děti
CDM Mistrovství ČR, Praha 27. 5. 2017
4. místo
Hlučínský talent, Hlučín 14. 5. 2017
2. místo
CDM Mistrovství Moravy, Bohumín 1. 5. 2017
2. místo
Taneční skupina roku, Zlín 30. 4. 2017, Mistrovství Moravy
6. místo
Taneční skupina roku, Třinec 15. 4. 2017, regionální kolo
5. místo
Czech Dance Tour, Havířov 9. 4. 2017, regionální kolo
5. místo
Czech Dance Masters, Opava 2. 4. 2017, regionální kolo
1. místo
TANEČNÍ KLUB INTRO Junioři
Sokol Dance Cup, Ostrava 11. 6. 2017
3. místo
Mistrovství ČR Taneční skupina roku, Praha 4. 6. 2017
6. místo
Time dance cup, Pardubice 27. 5. 2017
1. místo - choreografie: We cant´t stop!
2 x 1. místo: Steklá Daniela, Janíková Veronika
Hlučínský talent, Hlučín 14. 5. 2017
2. místo -  choreografie: We can´t stop!
CDO, Opava 1. 5. 2017, Mistrovství Moravy
4. místo
Taneční skupina roku, Zlín 29. 4. 2017, Mistrovství Moravy
4. místo
Taneční skupina roku, Třinec 15. 4. 2017, regionální kolo
4. místo - choreografie: We can´t stop!
Czech Dance Masters, Opava 2. 4. 2017, regionální kolo
5. místo
Street - Dance N´ Beats (DN´B)
Dance Evoution, Přerov 20. 5. 2017
3. místo - formace: "PU BE RTA"
rok 2016
TANEČNÍ KLUB INTRO Děti
World Dance Championship, Liberec 26. 11. 2016
2. místo - formace: Člověče, nezlob se!
Czech Dance Masters, Brno 6. 11. 2016
1. místo - malá formace
Czech Dance Masters, Brno 30. 10. 2016
3. místo - malá formace
Czech Dance Organization - Mistrovství ČR, Praha 29. 5. 2016
10. místo - formace: Člověče, nezlob se!
Czech Dance Organization - Mistrovství Moravy, Bohumín 7. 5. 2016
1. místo - formace: Člověče, nezlob se!
Taneční skupina roku - Mistrovství Moravy, Zlín 1. 5. 2016
7. místo - formace: Člověče, nezlob se!
Czech Dance Organization, formace DD, Opava 3. 4. 2016
1. místo - formace: Člověče, nezlob se!
Taneční skupina roku - Mistrovství regionu, Třinec 13. 3. 2016
3. místo - formace: Člověče, nezlob se!
TANEČNÍ KLUB INTRO Junioři
Sokol Dance Cup, Ostrava 11. 6. 2016
1. místo - formace
Czech Dance Organization - Mistrovství ČR, Praha 29. 5. 2016
4. místo - formace
O pohár města Havířova - 21. 5. 2016
                         1. místo + cena za nejlepší choreografii - formace                             
Mistrovství Moravy, Bohumín 7. 5. 2016
3. místo - formace
Czech Dance Masters 2016, Opava 3. 4. 2016
2. místo - formace
 Taneční skupina roku 2016, Třinec 13. 3. 2016
2. vícemistři regionu + postup na MS Moravy - formace