Novinky

11.12.2017 Karate reprezentovalo na Mistrovství ČR

2. 12. - 3. 12. 2017 se v Karlových Varech utkalo více než 700 závodníků o republikové tituly v karate. Karvinští závodníci se představili ve výborné formě. Díky patří především těmto závodníkům Tomáši Lipowskému, Viktoru Gallovi, Martinu Feifičovi a Nikimu Badurovi. Výsledky jsou následující: 3. místo kata tým (Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura), 3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall, 4. místo kumite tým dorostenci (Viktor Gall, Martin Feifič, Nikolas Badura), 5. místo kumite dorostenci do 70 kg Nikolas Badura. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Mažoretky a roztleskávačky

rok 2017
MAŽORETKY Babykadetky
Kvalifikace v Bystřici, 26. 3. 2017
3. místo - solo littlekadetky: Vanesa Pražáková
3. místo - duo litllekadetky: Adéla Stoszková + Vanesa Pražáková
3. místo - miniformace littlekadetky Hannah Montana
MAŽORETKY Juniorky
Mistrovství ČR "A" , Karviná 27. - 28. 5. 2017
5. místo - pochodové defilé
6. místo - miniformace
6. místo - pódiová sestava
Bystřická hůlka, Bystřice 6. 5. 2017
1. místo - pódiová sestava
1. místo - duo: Vendula Červená + Nela Foltýnová
2. místo - miniformace
2. místo - duo: Tereza Kovaříková + Denisa Kiselová
Mistrovství ČR "B", Opava 1. 5. 2017
1. místo - duo: Vendula Červená + Nela Foltýnová
Kvalifikace v Bystřici, 26. 3. 2017
1. místo - defilé juniorky You are the only one
1. místo - podio juniorky Tisíc a jedna noc
1. místo - miniformace juniorky India Wale
1. místo - duo juniorky: Vendula Červená + Nela Foltýnová
2. místo - solo juniorky: Adéla Minarčíková
2. místo - duo juniorky: Denisa Kiselová + Tereza Kovaříková
3. místo - solo juniorky: Denisa Kiselová
Podhostýnský pohár, Bystřice pod Hostýnem - 11. 3. 2017
3. místo - duo juniorky: Saša Sikorová + Viktorie Chalupová
4. místo - miniformace juniorky India Waale
Mažoretka Juventusu 2017, Karviná 4. 3. 2017
1. místo - duo A: Denisa Kiselová, Tereza Kovaříková
1. místo - miniformace juniorky A
Hradecká hůlka, Hradec nad Moravící 19. 2. 2017
1. místo - duo BAT A: Denisa Kiselová + Tereza Kovaříková
1. místo - miniformace baton juniorky
2. místo - solo BAT A: Adéla Minarčíková
2. místo - duo B: Nela Foltynová + Vendula Červená
3. místo - solo BAT A: Denisa Kiselová
Zlatá Hlučínská hvězda, Hlučín 11. 2. 2017
4. místo - duo A: Denisa Kiselová + Tereza Kovaříková
MAŽORETKY Kadetky
Mistrovství světa, Praha 24. 8. 2017
4. místo - defilé
6. místo - miniformace
6. místo - duo: Veronika Válková + Nela Pieterová
Finále Mistrovství ČR, Karviná 27. - 28. 5. 2017
3. místo - miniformace kadetky A
4. místo - defilé
6. místo - pódiová sestava
Kvalifikace Hradec nad Moravicí, 1. 4. 2017
2. místo - miniformace kadetky: Can´t stop the feeling
3. místo - duo kadetky: Veronika Válková + Nela Pieterová
4. místo - sólo kadetky: Veronika Válková
Kvalifikace v Bystřici, 26. 3. 2017
1. místo - defilé kadetky Disco
2. místo - podio kadetky Hotel Transylvánie
2. místo - solo kadetky: Elen Minarčíková
5. místo - solo kadetky: Tereza Fragsteinová
Podhostýnský pohár, Bystřice pod Hostýnem - 11. 3. 2017
3. místo - miniformace kadetky
5. místo - duo kadetky: Nela Foltýnová + Vendula Červená
Mažoretka Juventusu 2017, Karviná 4. 3. 2017
1. místo - sólo B: Veronika Válková
2. místo - duo A: Nela Foltynová + Vendula Červená
3. místo - sólo kadetky B starší: Kateřina Chalupová
3. místo - sólo A: Elen Minarčíková
Hradecká hůlka, Hradec nad Moravící 19. 2. 2017
1. místo - solo kadetky starší B: Veronika Válková
Zlatá Hlučínská hvězda, Hlučín 11. 2. 2017
1. místo - solo kadetky starší B: Veronika Válková
2. místo - duo kadetky A: Vendula Červená + Nela Foltynová
5. místo - duo kadetky A: Zuzana Fragsteinová + Tereza Stoszková
MAŽORETKY Seniorky
Mistrovství světa, Praha 25. 8. 2017
3. místo - podio Star Wars
3. místo - miniformace
3. místo - miniformace 2 BAT
3. místo -duo 2 BAT
6. místo - defilé
Silesia Grand Prix, Hlučín 4. 6. 2017
1. místo - Natálie Kočendová
3. místo - Natálie Berglovcová
4. místo - Eva Krečmerová
Finále Mistrovství ČR, Karviná 27. - 28. 5. 2017
1. místo - podio
1. místo - defilé
1. místo - mini 2 BAT
3. místo - mini
3. místo - duo 2 BAT
Taneční skupina roku, Zlín 29. 4. 2017
1. místo - podio Star Wars
Taneční skupina roku, Třinec 15. 4. 2017
2. místo - podio Star Wars
Kvalifikace Hořice, 2. 4. 2017
1. místo - miniformace 2BAT seniorky Burlesque
1. místo - duo: Kristýna Konečná + Natálie Berglovcová
2. místo - duo: Kristýna Foltýnová + Natálie Kočendová
3. místo - sólo: Natálie Berglovcová
5. místo - sólo: Natálie Kočendová
Kvalifikace v Bystřici, 26. 3. 2017
1. místo - defilé seniorky Phoenix
1. místo - podio seniorky Star Wars
1. místo - miniformace seniorky I stand
1. místo - duo 2BAT seniorky: Natálie Kočendová + Kristýna Foltýnová
2. místo - duo seniorky: Saša Sikorová + Viktorie Chalupová
5. místo - solo seniorky: Eva Krečmerová
Podhostýnský pohár, Bystřice pod Hostýnem - 11. 3. 2017
4. místo - pódiová sestava seniorky Star Wars
4. místo - miniformace seniorky
Mažoretka Juventusu 2017, Karviná 4. 3. 2017
1. místo - sólo A: Natálie Kočendová
1. místo - duo A: Kristýna Konečná, Natálie Berglovcová
1. místo - duo 2 baton: Natálie Kočendová, Kristýna Foltýnová
2. místo - duo A: Natálie Kočendová, Kristýna Foltýnová
2. místo - miniformace seniorky A
Hradecká hůlka, Hradec nad Moravící 19. 2. 2017
1. místo - duo 2BAT: Natálie Kočendová + Kristýna Foltýnová
1. místo - miniformace baton seniorky
2. místo - solo baton A: Natálie Kočendová
2. místo - duo baton A: Kristýna Konečná + Natálie Berglovcová
3. místo - duo baton A: Natálie Kočendová + Kristýna Foltýnová
Zlatá Hlučínská hvězda, Hlučín 11. 2. 2017
1. místo - duo 2BAT: Natálie Kočendová + Kristýna Foltýnová
3. místo - duo A: Kristýna Konečná + Natálie Berglovcová
PETROVICKÉ PANENKY
Mažoretka v akci, Třinec 8. 5. 2017
1. místo bat: Nikola Konečná
1. místo - trio pom: Leona Drobková + Amálie Žáčková + Nikola Konečná
1. místo - duo bat: Julie Dvořáková + Eva Michálková
2. místo - bat: Barbora Michníková
2. místo - pom: Leona Drobková
2. místo - bat: Leona Drobková
Bystřická hůlka, Bystřice 6. 5. 2017
2. místo - duo pom : Barbora Klenková + Natálie Komárová
2. místo - duo pom : Amálie Žáčková + Leona Drobková
3. místo - pom: Leona Drobková
Podhostýnský pohár, Bystřice pod Hostýnem 11. 3. 2017
4. místo - pódiová sestava
4. místo - miniformace pompon děti
Mažoretka Juventusu 2017, Karviná 4. 3. 2017
1. místo - duo little B: Barbora Klenková, Natálie Komarová
2. místo - sólo little B: Barbora Michníková
2. místo - sólo kadetky starší: Leona Drobková
3. místo - duo kadetky B: Julie Dvořáková + Eva Michálková
Hradecká hůlka, Hradec nad Moravící 19. 2. 2017
1. místo - little kadetky: miniformace poms
1. místo - kadetky: miniformace poms
RODIČOVSKÝ TÝM - Omezená rychlost
Mistrovství světa, Praha 25. 8. 2017
4. místo
Finále Mistrovství ČR POMS, Náchod 13. 5. 2017
5. místo
Karvinský pohár, Karviná 22. 4. 2017
1. místo
ROZTLESKÁVAČKY Lady "J"
Mistrovství ČR finále soloformací, Brno 28. 5. 2017
8. místo - miniformace
Mistrovství ČR finále formací a defilé, Praha 20. 5. 2017
6. místo - formace
6. místo - defilé
Mistrovství Moravy, Vyškov 30. 4. 2017
4. místo - formace
4. místo - duo: Anežka Vlčková, Kristýna Bousková
5. místo - miniformace
Karvinský pohár, 22. 4. 2017
1. místo - duo: Anežka Vlčková, Kristýna Bousková
2. místo - formace
2. místo - miniformace
2. místo - sólo: Natálie Kovačičová
3. místo: Natálie Steránková
Region Cup, Brušperk 8. 4. 2017
2. místo - formace
2. místo - miniformace
2. místo - sólo: Natálie Kovačičová
2. místo - duo: Anežka Vlčková, Kristýna Bousková
3. místo: Natálie Steránková
rok 2016
MAŽORETKY Babykadetky
Kvalifikace mažoretek na Mistrovství ČR Karviná - 10. 4. 2016
  2. místo + postup - duo littlekadet: Vanessa Pražáková + Natálie Paličková         
6. místo + postup - skupina littlekadet
6. místo + postup - sólo littlekadet: Bára Červená
MAŽORETKY Juniorky
Mistrovství světa, Praha 25. 8. 2016
4. místo - pódiová sestava Junior: Indie
4. místo - sedmice Junior: Řecko
5. místo - defilé Junior
 Memoriál Jiřího Necida, Hranice 28. 5. 2016
2. místo - duo: Kristýna Kánová + Aneta Kovaříková
3. místo - sólo Kadet: Denisa Kiselová
5. místo - duo Junior: Saša Síkorová + Kája Zielinová
Mistrovství České republiky, Karviná  21. - 22. 5. 2016
4. místo - sedmice Junior: Řecko
4. místo - defilé Junior
5. místo - pódiová sestava Junior: Indie
Kvalifikace na MČR, Opava 17. 4. 2016
 1. místo - sólo 2 BAT Junior: Kristýna Kánová
2. místo - sólo Junior: Aneta Kováříková
2. místo - duo  Junior: Saša Síkorová + Karolína Zielinová
3. místo - duo  Junior: Aneta Kováříková + Kristýna Kánová
3. místo - miniformace Junior: Řecko
Kvalifikace mažoretek na Mistrovství ČR, Karviná - 10. 4. 2016
2. místo + postup - skupina junior
2. místo + postup - defilé junior
MAŽORETKY Kadetky
Memoriál J. Necida, Hranice na Moravě - 28. 5. 2016
1. místo - duo: Karolína Krzanová, Laura Kasperlíková
2. místo - sólo: Laura Kasperlíková
Finále Mistrovství ČR, Karviná - 21. - 22. 5. 2016
1. místo - sólo 2 BAT: Laura Kasperlíková
1. místo - trio: Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová, Melánie Miklánková
2. místo - defilé
3. místo - sólo 2 BAT: Tereza Galuszková
3. místo - miniformace kadet - Harry Potter
4. místo - pódiová sestava
Kvalifikace na Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, Opava - 17. 4. 2016
1. místo - sólo 2 BAT: Laura Kasperlíková
1. místo - trio: Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová, Melánie Miklánková
2. místo - sólo: Karolína Krzanová
2. místo - sólo: Lenka Jeleňová
2. místo - duo: Karolína Krzanová, Laura Kasperlíková
3. místo - sólo 2 BAT: Tereza Galuszková
Kvalifikace mažoretek na Mistrovství ČR, Karviná - 10. 4. 2016
2. místo + postup - skupina kadet
2. místo + postup - defilé kadet
3. místo + postup - miniformace kadet - Princezny
4. místo + postup - miniformace kadet - Harry Potter
4. místo + postup - miniformace kadet - Michal David


VÝKONNOSTNÍ TŘÍDA B
1. místo + postup - skupina kadet
1. místo + postup - duo kadet: Ester Ferencová. + Vivien Valošková
2. místo + postup - sólo kadet: Ester Ferencová
2. místo + postup - miniformace kadet
4. místo + postup - sólo kadet: Kateřina Chalupová
Opavská růže - 13. 3. 2016
1. místo - sólo 2 BAT: Laura Kasperlíková
2. místo - sólo 2 BAT: Tereza Galuszková
2. místo - trio: Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová, Melánie Miklánková
Podhostýnský pohár,  Bystřice pod Hostýnem - 12. 3. 2016
1. místo - duo: Karolína Krzanová, Laura Kasperlíková
2. místo - sólo: Karolína Krzanová
2. místo: pódiová sestava
2. místo - miniformace: Harry Potter
3. místo - miniformace: Michal David
Studénecká hůlka, Studénka - 28. 2. 2016
1. místo - sólo: Nela Foltýnová
3. místo - sólo: Natálie Šklíbová
Mažoretka Juventusu Karviná - 13. 2. 2016
1. místo - trio: Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová, Melánie Miklánková
1. místo - miniformace: Harry Potter
2. místo - sólo: Karolína Krzanová
2. místo - miniformace: Princezny
3. místo - sólo: Lenka Jeleňová
3. místo - miniformace: Michal David
Hradecká hůlka, Hradec nad Moravicí - 24. 1. 2016
1. místo - sólo: Laura Kasprlíková
1. místo - duo: Minarčíková Adéla + Elena
1. místo - trio: Tereza Galuszková, Lenka Jeleňová, Melánie Miklánková
1. místo - miniformace: Harry Potter
1. místo - miniformace: Princezny
2. místo - sólo: Karolína Krzanová
2. místo - duo: Karolína Krzanová, Laura Kasperliková
2. místo - miniformace: Michal David
3. místo - sólo: Lenka Jeleňová
3. místo - sólo: Vendula Červená
MAŽORETKY Seniorky
Mistrovství Světa v mažoretkovém sportu, Praha 24. - 27. 8. 2016
1. místo: MIX
2. místo: defilé
2. místo - duo 2BAT: Kristýna Foltýnová + Natálie Kočendová
3. místo: formace
3. místo: MIX
Finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, Karviná - 21. - 22. 6. 2016
1. místo: pódiová formace
2. místo - duo 2BAT: Kristýna Foltýnová + Natálie Kočendová
5. místo: miniformace
Finále Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, Náchod - 14. 5. 2016
3. místo: MIX
Kvalifikace na Mistrovství ČR v mažoretkovém sportu, Opava - 17. 4. 2016
1. místo: MIX
1 místo: 2x Natálie Kočendová
3. místo - duo: Kristýna Foltýnová + Natálie Kočendová
Kvalifikace mažoretek na Mistrovství ČR, Karviná - 10. 4. 2016
1. místo + postup - duo senior: Kristýna Konečná + Natálie Berglovcová
1. místo + postup - duo 2BAT senior: Kristýna Foltýnová + Natálie Kočendová
2. místo + postup - miniformace senior
2. místo + postup - skupina senior
2. místo + postup - defilé senior
4. místo - duo senior: Aneta Šimíková + Eva Krečmerová
6. místo + postup - sólo senior: Eva Krečmerová
7. místo + postup - sólo senior: Natálie Berglovcová
Opavská růže - 13. 3. 2016
1. místo - duo: Natálie Kočendová, Kristýna Foltýnová
1. místo - duo 2 BAT: Natálie Kočendová, Kristýna Foltýnová
1. místo - duo: Kristýna Konečná, Natálie Berglovcová
2. místo - duo: Aneta Šimíková, Eva Krečmerová
3. místo - sólo: Natálie Kočendová
Podhostýnský pohár, Bystřice pod Hostýnem - 12. 3. 2016
2. místo: Podio - Střihoruký Edward
3. místo: miniformace Aristokočky
Mažoretka Juventusu Karviná - 13. 2. 2016
1. místo - duo: Kristýna Konečná, Natálie Berglovcová
2. místo - sólo: Natálie Kočendová
2. místo - sólo: Eva Krečmerová
2. místo - sólo: Natálie Berglovcová
2. místo - duo: Natálie Kočendová, Kristýna Foltýnová
3. místo - duo: Aneta Šimíková, Eva Krečmerová
Hradecká hůlka, Hradec nad Moravicí - 24. 1. 2016
2. místo - sólo: Natálie Kočendová
2. místo - sólo: Eva Krečmerová
2. místo - sólo: Natálie Berglovcová
2. místo - duo: Natálie Kočendová, Kristýna Foltýnová
3. místo - duo: Aneta Šimíková, Eva Krečmerová
ROZTLESKÁVAČKY Lady "J"
O pohár Lady "J", Karviná - 18. 6. 2016
1. místo - miniformace
 2. místo - formace
2. místo - duo: Kristýna Bousková, Natálie Kovačičová
Finále Mistrovství ČR, Hradec Králové - 28. - 29. 5. 2016
6. místo - formace
7. místo - miniformace
Mistrovství Moravy, Vyškov - 8. 5. 2016
2. místo - miniformace
3. místo - formace
Region Cup, Brušperk - 18. 4. 2016
1. místo - miniformace
1. místo - duo: Kristýna Bousková, Natálie Kovačičová
2. místo - formace
3. místo: Anežka Vlčková