Novinky

17.09.2020 Nový kroužek streetu!!

Chystáme pro děti od 1. 10. 2020 kroužek streetu! Podrobnější informace se brzy dozvíte.

07.09.2020 Video z náborové akce v karvinských školách 4. září 2020

Od 14. září začínají kroužky v Juventusu. Byly jsme v karvinských školách a oslovily jsme děti. Děti mají možnost vyzkoušet si veškeré kroužky z aktuální nabídky. Krátké video z náborů můžete shlédnout zde.

27.08.2020 Prohlídky Přírodovědné stanice pro veřejnost

Od první zářijové soboty (a každou další první sobotu v měsíci) bude stanice otevřena k prohlídkám veřejnosti. První prohlídka proběhne 5. 9. 2020 v 10:00 hodin. Dále následují vstupy vždy v celou hodinu v 11:00 h, 12:00 h, 13:00 h, ve 14:00 h a poslední vstup je v 15:00 hodin. Vstupné činí 30,- Kč. Děti do 3 let mají vstup zdarma.

Město Karviná

Středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou statutárním městem Karviná.

Sportovní

rok  2020
ATLETIKA II.
Krajský přebor minipřípravky, 3. kolo - Kopřivnice 23. 6. 2020
1. místo - Kwiczala Richard: skok daleký 3,86 m
2. místo - Kwiczala Richard: 60 m překážky
2. místo - Záwadová Kateřina: 60 m překážky
Krajský pohár, 2. kolo - Ostrava-Poruba, 11. 6. 2020
1. místo - Zawadová Kateřina: 60 m překážky, dálka raketka
Krajský přebor BPP, 2. kolo - Kopřivnice, 9. 6. 2020
1. místo - Vorel Martin: 60 m překážky
2. místo Kawulok Tomáš: 60 m překážky
Oddílový závod TJ Jäkl, Karviná 1. 6. 2020
1. místo - Vorel Martin: 60 m
1. místo Takáčová Michaela: 60 m
1. místo: Záwadová Kateřina: 60 m
Krajský přebor, 1. kolo, Frýdek-Místek 30. 5. 2020
1. místo: Záwadová Kateřina: 60 m (9,68 s)
3. místo: Kwiczala Richard: dálka 3,30 m
NERF X TEAM
Mistrovství ČR, NERFLIGA, Ivančice 15. 2. 2020
1. místo: kategorie MLADŠÍ - tým KILLERS: Klopec Václav, Kuděla Patrik, Firla Tobiáš
5. místo: kategorie MLADŠÍ - tým TSUNAMI 2: Andódy Matyáš, Ludvik Patrik, Hudziec Roman, Mach Ondřej
1. místo: kategorie STARŠÍ - tým REBELOVÉ: Drien Tomáš, Kovařík Tomáš, Klopec Richard
Mistrovství ČR, NERFLIGA, Ostrava 11. 1. 2020
1. místo: kategorie MINI - tým Tsunami: Osička Patrik, Kubíček Vít, Calabro Dorian, Ferenc Daniel
KARATE BUDO KATA / KUMITE / ŠSK
Krajský přebor Havířov, 10. 10. 2020
1. místo – kata tým starší žáci (Žíla, Gorecki, Troschok)
1. místo – kata junioři – Martin Feifič
1. místo – kata mladší žákyně – Mariana Feifičová
1. místo – kumite junioři do 68 kg – Martin Feifič
1. místo – kata dorostenky – Kristýna Sichová
1. místo – kumite dorostenky nad 54 kg – Kristýna Sichová,
1. místo – kata muži U21 – Daniel Bednarz
1. místo – kumite muži U21 do 67 kg – Daniel Bednarz
2. místo – kata dorostenci – Milan Troschok
2. místo – kata mladší žákyně – Elen Madari
2. místo – kumite starší žáci do 45 kg – Adrian Gorecki
3. místo – kata starší žáci – Pavel Žíla
3. místo – kata mladší žáci – Nikolas Horváth
3. místo – kata mladší žáci – Tomáš Kramer
3. místo – kumite dorostenci do 52 kg – Milan Troschok
3. místo – kumite starší žáci do 39 kg – Pavel Žíla
3. místo – kumite starší žáci nad 60 kg – Hynek Hollein
Národní pohár Olomouc 26. a 27. 9. 2020
1. místo - kata tým starší žáci
1. místo - kata tým muži: Bednarz, Blatoň a Feifič
3. místo - kumite muži do 67 kg
MČR SKIF 2020, Hradec Králové 13. 9. 2020
1. místo – kumite tým masters: Adamec, Bernold, Blatoň
2. místo – Mariana Feifičová, kata mladší žákyně 7 – 9 let
3. místo – Matouš Folwarczný – kumite mladší žáci nad 35 kg
3. místo – Kristýna Sichová kumite dorostenky nad 55 kg
3. místo – Daniel Bednarz kumite muži do 75 kg
3. místo – Martin Blatoň kumite muži nad 75 kg
3. místo – kata tým muži
3. místo – kumite tým muži A
3. místo – kumite tým muži B
 International BUDO Cup, Havířov 7. 3. 2020
1. místo - Jan Majer
2. místo - kumite starší žáci - Adrian Gorecki
2. místo - kumite mladší žáci - Pavel Žíla
2. místo - Ondřej Sikora
2. místo - kata dorostenci - Milan Troschok
3. místo - Matyáš Táborský
3. místo - kata mladší žáci - Matouš Folwarczný
Velká cena Trutnova, 25. 1. 2020
1. místo – Markéta Dittmannová – kumite dorostenky do 47 kg
3. místo – Matouš Folwarczný – kumite mladší žáci do 41 kg
3. místo – Pavel Žíla – kumite mladší žáci do 41 kg
3. místo – Martin Feifič – kumite junioři do 68 kg
3. místo – kata tým mladší žáci: Folwarczný, Žíla, Hollein
KICK BOX
Mistrovství Amater World Champion Kickboxing Federation, Milulow 22. 2. 2020
1. místo - Karolína Flašková
rok  2019
NERF X TEAM
Krajské postupové kolo NERFLIGY, Bruntál 7. 12. 2019
1. místo: kategorie mladší - tým Killers: Václav Klopec, Patrik Kuděla a Tobiáš Firla
3. místo: kategorie starší - tým Rebelové: Jan Stuchlík, Richard Klopec a Tomáš Drien
Místní kolo Nerfligy, Karviná 9. 11. 2019
1. místo: kategorie mini - tým: Calabro Dorian, Osička Patrik, Kubíček Vít
Moravskoslezská Nerfliga, Ostrava, 11. 5. 2019
1. místo: mini kategorie
1. místo: mladší kategorie
1. místo: starší kategorie
finále Nerfliga ČR 2018, Ivančice 27. 1. 2019  
2. místo: kategorie mladší - tým Košťáci:
Richard Klopec, Rastislav Reicher, Tomáš Drien
4. místo: kategorie starší - tým Rebelové:
Jakub Wendzel, Jan Veneny, Jan Stuchlík
KARATE BUDO KATA / KUMITE / ŠSK
Mistrovství České republiky, Praha 7. 12. a 8. 12. 2019
3. místo - juniorská kategorie, kata tým: Markéta Dittmannová, Kristýna Sichová, Andrea Švrčková
Skif Open 2019, Praha 30. 11. 2019
1. místo - Adrian Gorecki - kata mladší žáci
1. místo - Daniel Bednarz - kumite muži - 75 kg
1. místo - Martin Blatoň - kumite muži + 75 kg
2. místo - Daniel Bednarz - kumite U20 - 70 kg
2. místo - Matouš Folwarczný - kumite mladší žáci - 35 kg
3. místo - Daniel Bednarz - kumite U20
3. místo - Adrian Gorecki - kumite mladší žáci - 35 kg
3. místo - Martin Feifič - kumite junioři - 65 kg
3. místo - kata tým dorostenky: Dittmannová, Sichová Klára, Sichová Kristýna
3. místo - Milan Troschok - kumite starší žáci - 50 kg
Generali Cup 2019, Ústí nad Orlicí 23. 11. 2019
1. místo - Lukáš Wojaczek - kata starší žáci
1. místo - Matouš Folwarczný - kumite mladší žáci - 41 kg
1. místo - Klára Sichová - kata starší žákyně
1. místo - Markéta Dittmannová - kumite tým dorostenky
2. místo - Hynek Hollein - kata mladší žáci
2. místo - Klára Sichová - kumite mladší žákyně
2. místo - Lukáš Wojaczek - kumite starší žáci - 52 kg
2. místo - Ondřej Sikora - kata starší žáci
2. místo - Hynek Hollein - kumite mladší žáci + 35 kg
3. místo - Matyáš Táborský - kumite mladší žáci + 35 kg
3. místo - Jan Majer - kumite mladší žáci + 35 kg
3. místo - Kristýna Sichová - kumite dorostenky - 54 kg
3. místo - Pavel Žíla - kumite mladší žáci - 35 kg
3. místo - Kristián Křák - kumite mladší žáci - 35 kg
3. místo - Markéta Dittmannová - kata dorostenky
3. místo - Ondřej Sikora - kumite stařší žáci - 52 kg
3. místo - Jan Majer - kumite mladší žáci + 35 kg
3. místo - Martin Feifič - kumite junioři - 76 kg
3. místo - Daniel Bednarz - kumite muži - 67 kg
International Budo Cup 2019 a Krajský přebor, Havířov 26. 10. 2019
Markéta Dittmannová: 5 medailí (1 x zlato, 3 x stříbro a 1 x bronz)
Milan Troschok: 3 medaile (1 x zlato, 1 x stříbro a 1 x bronz)
Kristýna Sichová: 2 medaile (1 x stříbro a 1 x bronz)

Matouš Folwarczný: 2 medaile (1 x stříbro, 1 x bronz)
Daniel Bednarz: 2 medaile (2 x zlato)
Martin Feifič: 2 medaile (1 x stříbro a 1 x bronz)
Kristián Křák: 1 medaile (1 x bronz)
Shotokan Cup, Vamberk, 12. 10. 2019
1. místo: Adrian Gorecki - kata mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu)
1. místo: Matouš Folwarczný - kumite mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu), + 35 kg 
1. místo: Pavel Žíla - kumite mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu), - 35 kg
1. místo: Martin Feifič - kumite junioři - 68 kg
2. místo: Pavel Žíla - kata mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu)
2. místo: kata tým žáci 7 - 11 let (Hollein, Majer, Troschok)
2. místo: Adrian Gorecki - kumite mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu), + 35 kg
3. místo: Matouš Folwarczný - kata mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu)
3. místo: kata tým junioři (Hollein, Feifič, Troschok)
3. místo: kata tým žáci 7 - 11 let (Folwarczný, Gorecki, Žíla)
3. místo: Hynek Hollein - kumite mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu), + 35 kg
3. místo: Kristián Křák - kumite mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu), - 35 kg
3. místo: Majer Jan - kumite mladší žáci 10 - 11 let (8. a 7. kyu), - 35 kg
3. místo: Milan Troschok - kumite staršé žáci - 52 kg
Národní pohár žáků, Hodonín, 5. 10. 2019
3. místo - soutěž družstev: Adrian Gorecki, Pavel Žíla a Matouš Folwarczný
Národního poháru, Praha, 29. 9. 2019
2. místo: kata tým dorostenky (Dittmannová, Švrčková)
3. místo: Daniel Bednarz, kumite muži U21 do 67 kg
Národní pohár, Hradec Králová, 1. 6. 2019
3. místo: Daniel Bednarz – kumite muži U21 do 67 kg
3. místo: Kata tým (Ditmannová, Švrčková, Jasna)
Vamberecký lvíček, Vamberk 27. 4. 2019
1. místo: Pavel Žíla – kumite mladší žáci - 35 kg
1. místo: Lukáš Wojaczek – kumite mladší žáci + 35 kg
1. místo: Klára Sichová – kata starší žákyně
2. místo: Klára Sichová – kumite starší žákyně - 42 kg
2. místo: Pavel Žíla – kata mladší žáci
2. místo: Adrian Gorecki – kumite mladší žáci + 35 kg
3. místo: Matouš Kempný – kumite mladší žáci - 35 kg
3. místo: Jan Majer – kumite mladší žáci - 35 kg
3. místo: Anežka Laryšová – kata starší žákyně
3. místo: kata tým starší žákyně (Laryšová, Sichová, Kristová)
3. místo: kata tým mladší žáci (Folwarczný, Gorecki, Žíla)
3. místo: kata tým mladší žáci (Hollein, Táborský, Wojaczek)
3. místo: kata duo žáci (Folwarczný, Troschok)
Karate turnaj v Německu, 17. 3. 2019
1. místo: Kata Team Schüler U12 männlich (Gorecki, Folwarczný, Žíla)
1. místo: Kata Team Schüler U16 weiblich (Dittmannová, Kopic, Jasna)
2. místo: Kata Team Schüler U12 männlich (Konieczný, Folwarczyný, Troschok)
3. místo: Kata Team Schüler U12 männlich (Hollein, Wojaczek, Táborský)
3. místo: Matouš Folwarczný, Kata Schüler B U12 männlich
3. místo: Viktor Gall, Kumite Junioren U18 -68 kg männlich
3. místo: Martin Fefič,Kumite Junioren U18 -68 kg männlich
3. místo: Daniel Bednarz, Kumite U21 -67 kg männlich
3. místo: Kumite Team männlich
3. místo: Kumite Team männlich U21
WTF TAEKWONDO
Prague Open, Praha 2. 11. 2019
1. místo: Rudolf Emil Žiga
2. místo: Radek Šuta
3. místo: Gabriela Hauptová
Dragon Cup, Karviná 25. 5. 2019
2. místo: Matěj Michálek
3. místo: Radek Šuta
Cobra Cup, Praha 18. 5. 2019
2. místo: Gabriela Hauptová
3. místo: Rudolf Emil Žiga, Radek Šuta, Tereza Pavelková
rok  2018
ATLETIKA II.
 2.kolo atletické ligy minipřípravek, Třinec 19. 4. 2018
1. místo - trojboj: Martin Vorel
ATLETIKA III.
Krajský přebor jednotlivců MSK mladšího žactva, Opava 12. 5. 2018
1. místo - 1500 m, starší žáci: Matěj Schneider
3. místo - skok vysoký, mladší žáci: Martin Bousek
3. místo - 1500 m, starší žáci: Vít Chovanec
KARATE BUDO KATA / KUMITE / ŠSK
Mikulášský pohár, Český Těšín 15. 12. 2018
Adrian Gorecki – 4 x medaile
Pavel Žíla – 3 x medaile
Jan Majer – 3 x medaile
Šarlota Kempná – 3 x medaile
Hynek Hollein – 3 x medaile
Matouš Kempný – 3 x medaile
Matouš Folwarcný – 3 x medaile
David Brzý – 2 x medaile
Kristián Křák – 1 x medaile
Michael Levay – 3 x medaile
Lukáš Wojaczek – 3 x medaile
Klára Sichová – 4 x medaile
Kristýna Sichová – 3 x medaile
Milan Troschok – 2 x medaile
Grand Prix, Brno 17. 11. 2018
1. místo kata družstvo: Markéta Dittmannová, Matouš Folwarczný, Milan Troschok
2. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – Matyáš Táborský
2. místo kumite muži – 72 kg – Daniel Bednarz
3. místo kumite starší žákyně do 52 kg – Kristýna Sichová
3. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – Matouš Kempný
3. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – David Brzý
Velká cena města Ústí nad Orlicí, 10. 11. 2018
1. místo – Matouš Folwarczný – kumite mladší žáci 7 – 9 let nad 35 kg
2. místo – Viktor Gall – kumite junioři 16 – 17 let do 76 kg
3. místo – Pavel Žíla – kumite mladší žáci 10 – 11 let nad 35 kg
Shotokan Cup, Vamberk 29. 9. 2018
1. místo kumite žáci + 32 kg (7 - 9 let) - Matouš Folwarczný
1. místo kumite žáci - 35 kg (10 - 11 let) - Pavel Žíla
1. místo kumite junioři - 68 kg - Viktor Gall
1. místo kumite muži - 67 kg - Daniel Bednarz
1. místo kumite muži - 75 kg - Silvestr Matocha
1. místo kumite muži - BRH - Silvestr Matocha
2. místo kumite junioři - 68 kg - Nikolas Badura
2. místo kumite tým junioři: Badura, Gall, Feifič
3. místo kata tým dorostenky: Dittmannová, Sichová, Puldová
GP Havířova a liga talentů 2018
1. místo - nejlepší oddíl
1. místo - Matouš Folwarczný, kumite mladší žáci 6 – 9 let, do 32 kg
1. místo - Viktor Gall, kumite junioři do 68 kg
2. místo - Adrian Górecki, kata mladší žáci 6 – 9 let (8. a 7. kyu)
2. místo - Viktor Gall, kata junioři
2. místo - Markéta Dittmannová, kata starší žákyně
2. místo - Pavel Žíla, kumite mladší žáci 6 – 9 let, do 32 kg
2. místo - Viktor Gall, kumite junioři do 68 kg
2. místo - Martin Feifič, kumite dorostenci do 63 kg
2. místo - Martin Feifič, kata dorostenci
2. místo - Matouš Folwarczný, kumite mladší žáci 10 – 11 let, do 35 kg
3. místo - Matouš Folwarczný, kata mladší žáci 6 – 9 let (8. a 7. kyu)
3. místo - Pavel Žíla, kata mladší žáci 6 – 9 let (8. a 7. kyu)
3. místo - Milan Troschok, kata mladší žáci 10 – 11 let (8. a 7. kyu)
3. místo - Martin Feifič, kata dorostenci
3. místo - Adrian Górecki, kumite mladší žáci 6 – 9 let, do 32 kg
3. místo - Martin Feifič, kumite dorostenci do 32 kg
3. místo - Viktor Gall, kata junioři
Grand Prix Cieszyn - Polsko, 28. 4. 2018
1. místo - kata jednotlivců mladších žákyň (8. a 7. kyu): Klára Sichová
2. místo - kata týmu: Klára Sichová
1. místo - kumite jednotlivkyň: Kristýna Sichová
 2. místo - kata jednotlivců starších žákyň (8. a 7. kyu): Kristýna Sichová
2. místo - kata týmu: Kristýna Sichová
1. místo - kata jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu): Matouš Folwarczný
1. místo - kumite jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu): Matouš Folwarczný
2. místo - kata týmu: Matouš Folwarczný
Vamberk 14. 4. 2018
1. místo - kata tým mladší žáci: Pavel Žíla, Adrian Gorecki, Matouš Folwarczný
2. místo - kata duo: Pavel Žíla, Anna Puldová
3. místo - kata starší žákyně: Josephina Viktorová
Wakizaši Cup 2018, Nymburk 24. 3. 2018
2. místo: Nikolas Badura, kumite junioři 16-17 let, 65kg
3. místo: Markéta Dittmannová, Josephina Viktorová, Andrea Švrčková, kata team žákyně 7-13 let
3. místo: Viktor Gall, Martin Gall, Martin Blatoň, kata team muži
3. místo: Filip Havlíček, kumite žáci 12-13 let +60kg
Mezinárodní soutěž Německo, 17. 3. 2018
1. místo - kata družstvo hoši: Adrian Gorecki, Matyáš Konieczný, Matouš Folwraczný
1. místo: kata dorostenky - Andrea Švrčková
2. místo - kata družstvo dorostenky: Markéta Dittmannová, Josephina Viktorová, Andrea Švrčková
2. místo: kumite junioři do 68 kg - Nikolas Badura
2. místo: kumite družstva junioři - Nikolas Badura, Viktor Gall, Lukáš Kampa
3. místo: kumite dorostenky do 54 kg - Andrea Švrčková
3. místo: kata dorostenky - Markéta Dittmannová
LUKOSTŘELBA
Pohár ČLS 2017/2018, Praha 31. 3. 2018
1. místo: Jiří Szotkowski
Mistrovství ČR, Plzeň 17. - 18. 3. 2018
2. místo - družstvo: Jiří Szotkowski, Vojtěch Laryš, Michaela Bouzková, Denisa Gančarčíková
NERF X TEAM
finále Moravskoslezská Nerfliga 2018, Bruntál 19. 5. 2018
1. místo
Moravskoslezská Nerfliga - 3. kolo, Kopřivnice 21. 4. 2018
1. místo
Moravskoslezská Nerfliga - 2. kolo, Karviná 24. 3. 2018
2. místo
Moravskoslezská Nerfliga - 1. kolo, Ostrava 24. 2. 2018
2. místo
finále Nerfliga ČR 2018, Ivančice 11. 2. 2018
3. místo
WTF TAEKWONDO
Prague Open, Praha 27. 10. 2018
2. místo - Radek Šuta, Gabriela Hauptová
3. místo - Tereza Pavelková
Cobra Cup, Praha 10. 3. 2018
1. místo - Dominik Sivák
2. místo - Sabina Krausová
2. místo - Radek Šuta
3. místo - Jan Lesniak
TWISTER TEAM - GYMNASTIKA
Motion a Emotions, Uničov 5. 5. 2018
3. místo - kategorie: taneční kompozice basic - děti, choreografie: Panenky
rok  2017
ATLETIKA II.
Mistrovství ČR juniorek, Ostrava 24. - 25. 6. 2017
8. místo - Kateřina Bužíková , disk
KARATE BUDO KATA / KUMITE / ŠSK
Mistrovství ČR, Karlovy Vary 2. - 3. 12. 2017

3. místo kata tým: Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura
3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall

28. kolo ligy talentů, Havířov 25. 11. 2017
kumite:
1. místo - dorostenci do 57 kg - Martin Feifič
1. místo - dorostenci nad 57 kg - Viktor Gall
1. místo - starší žáci do 52 kg - Filip Havlíček
2. místo - starší žákyně do 50 kg - Kristýna Sichová
2. místo - mladší žáci do 30 kg - Adrian Gorecki
2. místo - mladší žáci do 35 kg - Matyáš Konieczný
3. místo - mladší žáci do 30 kg - Pavel Žíla
kata:
1. místo - starší žákyně 8. a 7. kyu - Kristýna Sichová
2. místo - starší žáci 8. a 7. kyu - Filip Havlíček
2. místo - dorostenky 6. až 4. kyu - Markéta Dittmannová
2. místo - dorostenky 8. a 7. kyu - Sarah Ernestová
2. místo - dorostenci 6. až 4. kyu - Martin Feifič
2. místo - dorostenci - Nikolas Badura
3. místo - dorostenci 6. až 4. kyu - Viktor Gall
Grand Prix, Brno 18. 11. 2017
1. místo kata družstvo ve složení: Viktor Gall, Markéta Dittmannová, Filip Havlíček
1. místo kumite dorostenci do 63 kg – Nikolas Badura
1. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – Pavel Žíla
1. místo kumite starší žákyně do 52 kg – Jana Świderová
3. místo kata starší žákyně – Markéta Dittmannová
3. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – Matouš Folwarczný
3. místo kumite starší žáci do 55 kg – Filip Havlíček
3. místo kumite dorostenci do 63 kg – Martin Feifič
3. místo kumite dorostenci nad 70 kg – David Plaček
Wakizaši Cup, Nymburk 28. 10. 2017
1. místo – kata tým Karate Karviná
1. místo – Filip Havlíček kata 8. a 7. kyu starší žáci 12 – 15 let
1. místo – Tomáš Lipowski kumite dorostenci + 70 kg
2. místo – David Plaček, kata dorostenci 14 – 15 let
2. místo – David Plaček, kumite dorostenci do 70 kg
3. místo – Viktor Gall, kata dorostenci 14 – 15 let
3. místo – Martin Feifič, kumite dorostenci – 63 kg
 Vamberk 30. 9. 2017
1. místo – Viktor Gall, kumite dorostenci do 63 kg
2. místo – Nikolas Badura, kumite dorostenci do 63 kg
2. místo – Martin Feifič, kumite dorostenci do 57 kg
3. místo – Tomáš Lipowski, kumite dorostenci nad 70 kg
GRAND PRIX a Krajský přebor, Havířov 20. 5. 2017
1. a 3. místo Matyáš Konieczný – kata a kumite mladší žáci
1. místo David Jabůrek – starší žáci – 52 kg
3. místo Matouš Folwarczný – kumite mladší žáci – 27 kg
2 x 3. místo Markéta Dittmannová – kata starší žákyně
2 x 3. místo Martin Feifič – kumite dorostenci – 57 kg
2 x 3. místo Viktor Gall – kata a kumite dorostenci
3. místo Nikolas Badura – kumite dorostenci – 63 kg
2. a 3. místo David Plaček – kumite starší žáci
Mistrovství Moravy a Slezska v karate mládeže, Jeseník 6. 5. 2017
2. místo - Martin Feifič - kumite
2. místo - Tomáš Lipowski - kumite
3. místo - Viktor Gall - kumite
3. místo - David Plaček - kumite
Grand Prix Žilina 29. 4. 2017
1. místo Filip Havlíček - kumite starší žaci nad 40 kg
3. místo Viktor Gall - kumite junioři do 63 kg
3. místo Nikolas Badura - kumite junioři do 63 kg
3. místo Tomáš Lipowski - kumite junioři nad 70 kg
Středoevropský pohár nadějí karate 27. kolo, Havířov 1. 4. 2017
1. místo – David Jabůrek – kata starší žáci 12 – 13 let 8. a 7. kyu
1. místo – Nikolas Badura – kata dorostenci 14 – 15 let 8. a 7. kyu
1. místo – Nikolas Badura – kumite dorostenci 14 – 15 let OPEN
2. místo – Markéta Dittmannová – kata starší žákyně 12 – 13 let 6. a 4. kyu
2. místo – Viktor Gall – kata dorostenci 14 – 15 let 6. a 4. kyu
2. místo – Viktor Gall – kumite dorostenci 14 – 15 let OPEN
2. místo – Martin Feifič – kumite starší žáci 12 – 13 let do 53 kg
3. místo – Adrián Górecki – kata mladší žáci 6 – 8. let 8. a 7. kyu
3. místo – Sarah Ernestová – kata starší žákyně 12 – 13 let 8. a 7. kyu
3. místo – Jana Świderová – kata starší žákyně 12 – 13 let 8. a 7. kyu
3. místo – David Plaček – kumite starší žáci nad 60 kg
Mezinárodní mistrovství karate, Bydgoszcz, Polsko 4. - 5. 3. 2017
5. místo - David Plaček
LUKOSTŘELBA
Finále Mistrovství ČR v halové lukostřelbě, Hradec Králové 5. 3. 2017
1. místo - Václav Buriánek
2. místo - Jiří Szotkowski
3. místo - Martin Kobylka
3. místo - Michaela Bouzková
3. místo - Martin Kobylka
Kvalifikace Mistrovství ČR v halové lukostřelbě, Hradec Králové 4. 3. 2017
2. místo - Martin Kobylka
3. místo - Václav Buriánek
Mistrovství ČR žactva v halové lukostřelbě, Humpolec 16.3. 2017
6. místo - Janis Bojko
NERF X TEAM
Krajské kolo Nerfliga ČR, Bruntál 1. 11. 2017
1. místo
Okresní kolo Nerfliga ČR, Karviná 21. 10. 2017
1. místo
TWISTER TEAM - GYMNASTIKA
Motion Emotions, Uničov 8. 5. 2017
2. místo - Proti proudu, kategorie děti
WTF TAEKWONDO
Vánoční turnaj, Pelhřimov 18. 12. 2017
1. místo - Viliem Dvořák
1. místo - Vladislav Ševčík
2. místo - Nela Siváková
2. místo - Daniel Sivák
2. místo - Radek Šuta
2. místo - Sabina Krausová
3. místo - Jiří Krupčík
Ilyo cup 2017, Košice 19. 11. 2017
2. místo - Sabina Krausová
3. místo - Radek Šuta
3. místo - Laura Fábry
Prague Open 2017, Praha 4. 11. 2017
1. místo - Sabina Krausová
1. místo - Radek Šuta
2. místo - Dominik Sivák
2. místo - Nela Siváková
3. místo - Laura Fábry
Aprílový turnaj, Pelhřimov 8. 4. 2017
1. místo - Radek Šuta
2. místo - Vilém Dvořák
3. místo - Laura Fábry
TNT Cup Tulln, Rakousko 18. 3. 2017
2. místo: Jan Lesniak, Sabina Krausová, Radek Šuta
3. místo: Dominik Sivák, Vilém Dvořák, Sabina Krausová, Laura Fábry, Adrian Horváth
Cobra Cup 2017, Praha 26. 2. 2017
1. místo: Dominik Sivák, Jan Lesniak
2. místo: Sabina Krausová, Vilém Dvořák, Karolína Flašková, Radek Šuta,
Jirka Krupčík, Sabina Krausová
rok  2016
ATLETIKA II.
Velká cena Opavy 13. 8. 2016
3. místo - Eliška Marszalek - dálka, starší žákyně
Mistrovství ČR, Třinec 25. 6. 2016
7. místo - Ludvík Salamon - 800 m, junioři
MMaS Břeclav 5. 6. 2016
5. místo - Kateřina Bužíková - disk 1 kg, dorostenky
Májové závody, Frýdek-Místek 1. 5. 2016
2. místo - Eliška Marszalek - míček, starší žákyně
3. místo - Eliška Marszalek - dálka, starší žákyně
Závody Přerov 1. 5. 2016
2. místo - Nikol Mezeyová - dálka, ženy
2. místo - Kateřina Bužíková - vrahčský trojboj, dorostenky
Okresní přebor žáků, Havířov 22. 4. 2016
1. místo - Nikol Mezeyová - 60 m, starší žačky
1. místo - Nikol Mezeyová - 100 m, dorostenky
1. místo - Sabina Kramná - 100 m, juniorky
1. místo - Nelly Michopulu - 150 m, ml. žákyně
1. místo - Jakub Wilczek - 300 m, ml. žáci
1. místo - Sabina Kramná - 300 m, juniorky
1. místo - Nelly Michopulu - 1000 m, ml. žákyně
2. místo - Jakub Wilczek - 60 m, mladší žáci
2. místo - Nikol Mezeyová - dálka, st. žákyně
2. místo - Kateřina Bužíková - oštěp, dorostenky
2. místo - Kateřina Bužíková - disk 1 kg, dorostenky
3. místo - Beata Malinková - koule 2 kg, ml. žákyně
KARATE BUDO KATA / KUMITE / ŠSK
Havířovský pohár 10. 12. 2016
1. místo - Sarah Ernestová – kata starší žákyně
1. místo a 2. místo - Viktor Gall – kumite dorostenci OPEN, kata dorostenci
1. místo a 3. místo - David Jabůrek – kata starší žáci, kumite starší – 39 kg
3. místo - Matouš Folwarczný – kata mladší žáci
3. místo a 2. místo - David Plaček – kata starší žáci, kumite starší žáci + 60 kg
2. místo a 3. místo - Martin Feifič – kata starší žáci, kumite starší žáci – 60 kg
2. místo - Filip Havlíček – kata mladší žáci
Vánoční turnaj dětí, Český Těšín 26. 11. 2016
3. místo - Adrian Górecki
Grand Prix Brno 2016 - 19. 11. 2016
2. místo - David Plaček
3. místo - Filip Havlíček
Národní pohár žactva, Brno 13. 11. 2016
3. místo - David Plaček - kumite starší žáci + 60 kg
Mezinárodní turnaj Grand Prix , Ostrava 5. 11. 2016
1. místo – David Plaček – kumite + 60 kg
2. místo – Nikolas Badura – kumite – 57 kg
2. místo – Silvestr Matocha – kumite muži – 75 kg
Generali Cup 2016, Ústí nad Orlicí 5. 11. 2016
3. místo - Šimon Zwilling
Mezinárodní turnaj pro mladé, Pardubice 30. 10. 2016
1. místo - Nikolas Badura - kumite individual male Cadets - 63 kg
2. místo - David Plaček - kumite individual male U14 + 60 kg
2. místo - Tomáš Lipowski - kumite individual male Cadets + 70 kg
1. místo - David Jabůrek - kumite individual male U12 - 45 kg
2. místo - Filip Havlíček - kumite individual male U12 + 45 kg
3. místo - Martin Feifič - kumite individual male U14 - 53 kg
3. místo - Viktor Gall - kumite individual U14 - 63 kg
Mezinárodní Mistrovství ČR v Praze, Česká asociace budo karate 29. 10. 2016
2. místo - David Jabůrek, 3. místo - Filip Havlíček: SHOBU NIHON-chlapci (11-12 let) bílý-žlutý pás (+150 cm)
1. místo - Nikolas Badura, 2. místo - Tomáš Lipowski: SHOBU NIHON-chlapci (13-14 let) bílý-žlutý pás (+165 cm)
2. místo - David Plaček: SHOBU NIHON-chlapci (13-14 let) oranžový až černý pás (-165 cm)
Národní pohár žactva 3. kolo, Brno 23. 10. 2016
3. místo - David Plaček
Mikolow Open 2016, Mikolov (PL) 24. 9. 2016
2 x 1. místo - David Jabůrek
1. místo - David Plaček
1. místo - Adrian Gorecki
2. místo - Viktor Gall
2. místo - Tomáš Lipowski
2. místo - Matouš Folwarczný
2. místo - Erik Kulka
3. místo - Nikolas Badura
3. místo - Dominik Ernest
Shotokan Cup, Vamberk 2016 - 17. 9. 2016
1. místo - Viktor Gall - kumite dorostenci
3. místo - David Plaček
Středoevropský pohár nadějí, Havířov 29. 5. 2016
1. a 1. místo kata a kumite starší žáci David Plaček
1. a 1. místo kata a kumite dorostenci Viktor Gall
2. a 3. místo kata a kumite dorostenci Filip Hassl
2. a 3. místo kata a kumite starší žáci Nikolas Badura
3. a 3. místo kata a kumite starší žáci Martin Feifič
3. místo kata mladší žáci Adrian Gorecki
3. místo kata mladší žáci Erik Kulka
Mikolow open, Mikolow, Polsko 14. 5. 2016
medaile získali: Pavel Žíla, Adriana Zipserová, Viktor Zahradník, Tobias Šotkovský, Matouš Kempný, Ondřej Zvoneček, Adéla Zvonečková, Matouš Folwarczný, Erik Kulka, Adrian Gorecki, Lukáš Korzonek, Viktor Gall, David Plaček, David Jabůrek, Daniel Petlák, Rostislav Dlouhý, Nikolas Badura, Tomáš Lipowski, Filip Hassl, Petra Kühnelová, Dominik Ernest, Markéta Dittmannová,Tomáš Durczok, Lukáš Wojaczek, Tomáš Morcinek a Jan Majer.
OTEVŘENÉ MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA, Jeseník 7. 5. 2016
3. místo - Viktor Gall - kumite dorostenci do 63 kg
3. místo - David Plaček - kumite starší žáci nad 60 kg
3. místo - Martin Feifič - kumite starší žáci do 52 kg
3. místo - Nikolas Badura - kumite starší žáci do 60 kg
3. místo - Tomáš Lipowski - kumite dorostenci nad 70 kg
3. místo - Daniel Vašek - kumite mladší žáci do 33 kg
Wakizaši cup, Nymburk 16. 4. 2016
3. místo Daniel Vašek - kumite mladší žáci - 30 kg,
3. místo Viktor Gall - kumite dorostenci - 63 kg
3. místo David Plaček - starší žáci - 60 kg
Středoevropský pohár nadějí karate 24. kolo, Havířov 26. 3. 2016
1. a 3. místo - David Plaček - kata starší žáci, kumite starší žáci nad 60 kg
1. místo - Daniel Vašek - kata mladší žáci
2. místo - Dominik Ernest - kata mladší žáci
1. a 3. místo - Filip Hassl - kata dorostenci, kumite dorostenci nad 60 kg
3. a 3. místo - Martin Feifič - kata starší žáci, kumite starší žáci do 53 kg
3. a 3. místo - Tomáš Lipowski - kata dorostenci, kumite dorostenci nad 60 kg
3. místo - David Jabůrek - kata starší žáci
3. a 1. místo - Viktor Gall - kata dorostenci, kumite dorostenci do 57 kg
3. a 2. místo - Nikolas Badura - kata starší žáci, kumite starší žáci nad 50 kg
3. místo - Matyáš Konieczný - kumite mladší žáci do 30 kg
Velká cena Trutnova 27. 2. 2016
1. místo - David Plaček, kumite stařší žáci do 60 kg
3. místo - Viktor Gall, kumite dorostenci do 63 kg
Grand Prix Žilina 19. 2. 2016
3. místo - Daniel Vašek - kata mladší žáci (10 - 11 let)
LUKOSTŘELBA
Mistrovství ČR v halové lukostřelbě dorost, Havířov 20. a 21. 2. 2016
4. místo - Matěj Sobotka
TAEKWONDO WTF KARVINÁ
Vánoční pohár 2016, Pelhřimov 10. a 11. 12. 2016
1. místo: Dominik Bikár, Radek Šuta
2. místo: Max Dvořák, Dominik Sivák
3. místo: Sabina Krausová, Vilém Dvořák, Karolína Flašková, Jan Dulava
Protivín Cup, Protivín 26. 11. 2016
1. místo: Dominik Sivák, Radek Šuta
2. místo: Vilém Dvořák
3. místo: Sabina Krausová
International Ilyo Cup, Košice 19. 11. 2016
1. místo: Dominik Sivák (Ferenc), Radek Šuta, Dominik Bikár
2. místo: Vilém Dvořák
3. místo: Matěj Michálek
Sokol Cup 2016, Hradec Králové 8. 10. 2016
2. místo: Domink Ferenc, Jan Lesniak, Sabina Krausová
Mistrovství ČR Praha 18. 6. 2016
1. místo: Radek Šuta, Domink Ferenc
2. místo: Karolína Flašková, Jiří Krupčík
Scorpions Cup, Olomouc 14. 5. 2016
1. místo: Radek Šuta,
2. místo: Maxmilián Dvořák, Lesniak Jan
3. místo: Dominik Bikár, Sabina Krausová, Vilém Dvořák
XII. Dětský aprílový turnaj, Humpolec 2. 4. 2016
1. místo: Radek Šuta, Dominik Ferenc
2. místo: Maxmilián Dvořák, Adrian Horváth, Dominik Bikár
Cobra Cup 2016,  Praha 27. 2. 2016
1. místo: Dominik Ferenc, Radek Šuta
2. místo: Maxmilián Dvořák, Honza Lesniak, Adrian Horváth
3. místo: Vilém Dvořák
Havířovský turnaj v sestavách 14. 2. 2016
2. místo: Sabina Krausová, Jiří Krupčík
3. místo: Jakub Pohrom
TWISTER TEAM - GYMNASTIKA
Dance Evolution, Přerov 21. 5. 2016
3. místo: choreografie Lví král
Motion a Emotions, Uničov 23. 4. 2016
2. místo: choreografie Lví král