Novinky

01.02.2019 Nerf X team bodoval v republikovém kole Nerf ligy

Dvě družstva Nerf X teamu se zúčastnily republikového finále v Ivančících. Mladší kategorii reprezentoval tým Košťáci: Richard Klopec, Rastislav Reicher a Tomáš Drien. Kluci byli velmi úspěšní a získali 2. místo. Kategorii starší zastupoval tým Rebelové ve složení: Jakub Wendzel, Jan Veneny, Jan Stuchlík. Chlapci, kteří hrají pár měsíců obsadili v republikovém finále 4. místo. Gratulujeme!

02.01.2019 V lednu zahajujeme balet

Zájemci o balet můžou přijít každou středu od 16:00 hodin do Juventusu. Trénujeme hodinu týdně.

02.01.2019 Moderní tanec

Zájemci o moderní tanec můžou přijít každé úterý a čtvrtky. Trénujeme od 15:30 do 17:00 hodin v Juventusu. Pojďte zkusit něco nového!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 4

Letní tábor "Wakanda"

01.07.2019 Vydejte se s námi o letních prázdninách do nádherné africké přírody u jezera Turkana. Můžete se stát členem expedice, která se vypraví směrem do Afriky hledat fiktivní vyspělou zemi zvanou,Wakanda. Cestou potkáte starého afrického muže,který vypráví příběh o dávném pádu meteoritu bohatého na unikátní kov vibránium. Tento kov byl tak vzácný, že o něj neustále kmeny, žijící na území Wakandy bojovaly. Aby byl nastolen mír, byl zvolen král s vlastnosti kočkovité šelmy Black Panther, který byl obdařen zvláštním kouzelným nápojem z překrásné květiny ve tvaru srdce. Čtyři kmeny s volbou krále souhlasily, ale pátý kmen odešel do hor .. Chcete vědět, jak to bylo dál? Co je vibránium a co způsobuje? Proč o něj kmeny tak bojovaly? Kdo byl Black Panther? Jeďte s námi na prázdniny do Řeky, kterou proměníme na africkou Wakandu...

Letní tábor "Kdo přežije...."

18.07.2019 Dva kmeny po dobu 7 dnů budou soutěžit o přežití. Co nás čeká a nemine? Každý den plný adrenalinu, aktivní pohyb v přírodě, uzlování, hledání potravy v lese, vaření na ohni v kotlíku, soutěž o imunitu, určování stromů, rostlin, bylin, lesních plodů, poznávání živočichů, záchrana tonoucího, noční hry, pozorování a orientace podle hvězd, stezky odvahy.

Letní tábor "Madagaskar"

01.08.2019 V Indickém oceánu leží nevětší Africký ostrov s nádhernou zoologickou zahradou. Jednoho srpnového rána se roznesla mezi malgaši zpráva, že v zoologické zahradě nefunguje proud a zvířata se rozutekla po celém ostrově. Král Jelimán vylezl na nejvyšší baobab a uviděl tu spoušť. Svolal své čtyři nejlepší přátele, aby je požádal o pomoc- lva Alexe, žirafu Melmana, zebru Martyho a hrošici Glorii. Všechny malgaše si rozdělili do čtyř skupin a začala velká pátrací akce. Nechybí ani Kowalski, Rico, Skipper a Vojín. Jak to všechno dopadne, záleží jen na Vás. Král Jelimán přislíbil velkou party tak jedeeeem do Řeky. Já tak rád trsám, trsám..

LPT Poznávání zvířátek nejen ze stanice

12.08.2019 Letní příměstský tábor v PřS: Seznámení se zvířaty v Přírodovědné stanici,soutěživé a vzdělávací hry, poznávání zvířat, vycházky do přírody, výlet do ZOO. Vedoucí a instruktor: Jakub Michálek, Jiří Szotkowski

Filtry

únor 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28