Novinky

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Tábory

Nastavený filtr

Zaměření: Všechny tábory

Den konání: Všechny dny

Počet nalezených akcí: 21

Z pohádky do pohádky PLNĚ OBSAZEN

01.07.2017 Jako každoročně se letní tábor koná v malebné krajině Beskyd. Letos pod názvem "Z pohádky do pohádky". Pohádky nemusíme jen vyprávět, můžeme je zažít na vlastní kůži. Zavítejte děti do kouzelného světa pohádkových bytostí, kde se ukrývá zlatý poklad. Na cestě za ním Vás potká ježibaba, hejkal, čert nebo třeba obr. Budete muset splnit spoustu úkolů, řešit napínavé tajenky zaměřené na přírodu, brouzdat se vodou a hledat zlatou rybku, která Vám poradí, kterým směrem se dát. Čeká nás hra plná napětí, pádů, výher, kdy zvítězí vždy dobro nad zlem.

LPT "Život u řeky" PLNĚ OBSAZEN

10.07.2017 Letní příměstský tábor "Život u řeky" je určen pro děti od 6 do 15 let. Náplní tábora bude seznámení s životem zvířat doma i v přírodě, péče o zvířata, vycházky do okolí stanice, pozorování živočichů v přírodě, soutěže, hry, celodenní výlet. V ceně jsou zahrnuty obědy v restauraci Ovečka, cestovné a vstupné na celodenní výlet, materiál.

Příměstský tábor 1. turnus

10.07.2017 ARMÁDNÍ VÝCVIK: výled do ARMY-LANDu, airsoft NERF, kolektivní hry, orientace v přírodě, sporty, bazén a další volnočasové aktivity ... Vojenský výcvikový tábor pro drsné muže i ženy plný legrace a zábavy. Naverbujeme vás do armády a projdete si výcvikem.

Ti bohové musejí být šílení-OBSAZEN

10.07.2017

Letopisy Narnie

13.07.2017 Letní zážitkový tábor pro dobrodruhy, kteří se nebojí odhalit svět ve skříní! Ubytování v chatkách s verandou v TZ Myšinec (Budišovice u Ostravy), nutný vlastní spacák, po domluvě možno zapůjčit. Bližší informace a rezervaci místa na tábor je možno domluvit osobně či telefonicky s hlavním vedoucím tábora. Plán tábora: celotáborová hra, rukodělky, táborák, diskotéka...

Příměstský tábor 2. turnus

17.07.2017 PUTOVÁNÍ S DINOSAURY: výlet do Dinoparku, orientace v přírodě, sporty, kolektivní hry, bazén a další volnočasové aktivity ... To, co jste si mohli zatím jen představovat, se stává skutečností a vaše cesta do druhohor může začít. Zažijete putování s dinosaury v dobách, kdy vládli Zemi.

Pochodem, vchod

20.07.2017 Mažoretkový tábor zaměřený na mažoretky, roztleskávačky, balet, gymnastiku.

Příměstský tábor 3. turnus

24.07.2017 VESMÍREM NEVESMÍREM: Laser game, airsoft NERF, sporty, kolektivní hry, bazén a další volnočasové aktivity ... Do hlubin času a prostoru nekonečného vesmíru. Od hledání třesku až po hledání života v hlubokém vesmíru.

Tenkrát na západě

24.07.2017 Letní výjezdový tábor v turistické základně v Myšinci, ubytování v chatkách s verandou. Rezervaci místa na tábor je možno domluvit osobně či telefonicky s hlavním vedoucím tábora.

Příměstský tábor 4. turnus

31.07.2017 PO STOPÁCH KRÁLE JELIMÁNA: letní příměstský tábor. Plán: Sport, výtvarná a rukodělná činnost, kolektivní hry, výlet a další volnočasové aktivity.

Pokémoni - záchranná mise PLNĚ OBSAZEN

01.08.2017 Chata Severka se nachází v Těšínských Beskydech 965 m.n.m. Kromě čerstvého horského vzduchu a radosti z pohybu v nádherné přírodě, plavání a brouzdání ve vodě i po lese, nás čeká ...celotáborová hra Pokémoni - záchranná mise, která nás provede životem záchranářů. Děti se naučí základním zásadám bezpečnosti při poskytování první pomoci, komunikaci s tísňovou linkou. Čeká je oživování a zachraňování tonoucího, uzlování, soutěže, střelba, čtení z hvězd, noční hra, lovení pokémonů odvahy......

Sportovní tábor

01.08.2017 Letní výjezdový tábor v turistické základně v Řece, ubytování v budově. Tábor je zaměřen na různé druhy sportů (florbal, posilování, střelba, basketbal, fotbal, karate a další). Rezervaci místa na tábor je možno domluvit osobně či telefonicky s hlavním vedoucím tábora.

LPT Prázdninové dobrodruž.(PLNĚ OBSAZEN)

07.08.2017 Náplní letního příměstského tábora bude seznámení s životem zvířat doma i v přírodě, péče o zvířata, vycházky do okolí stanice, pozorování živočichů v přírodě, soutěže, hry, celodenní výlet.

Příměstský tábor 5. turnus

07.08.2017 INDIÁNSKÉ TAJEMSTVÍ: letní příměstský tábor. Plán: Sport, výtvarná a rukodělná činnost, kolektivní hry, výlet a další volnočasové aktivity.

Vyměřený čas

10.08.2017 Letní taneční tábor zaměřen na tanec a pohyb. Ubytování v budově, v turistické základně v Řece. Rezervaci místa na tábor je možno domluvit osobně či telefonicky s hlavním vedoucím tábora. Plán tábora: taneční tréninky 2x denně, hry a soutěže v přírodě i v klubovně,sportovní turnaje, návštěva koupaliště, výlet, rukodělky, táborák, diskotéka, ...

Sportovní camp-PLNĚ OBSAZEN

11.08.2017 Letní sportovní tábor v Prostřední Bečvě. V ceně je dále zahrnuto: pitný režim, trenéři, pronájem haly, vstupy na koupaliště. Bližší informace u hlavního vedoucího tábora. Přihlášky na tábor si můžete stáhnout z našich webových stránek, vypsat a vytisknout zde u tohoto odkazu nebo jsou k dispozici na recepci KSVČ. Rezervaci místa na tábor je možno domluvit osobně či telefonicky s hlavním vedoucím tábora. Plán práce: badminton, diskgolf, plavání, jóga, míčové hry, vyjížďka na koník, lezecké centrum, turistika....

Příměstský tábor 6. turnus

14.08.2017 TROLLÍ DOBRODRUŽSTVÍ: letní příměstský tábor. Plán: Sport, výtvarná a rukodělná činnost, kolektivní hry, výlet a další volnočasové aktivity.

Život v lese - PLNĚ OBSAZEN

14.08.2017 Příměstský tábor Plán: Péče o zvířata ve stanici, celodenní výlet, obědy v restauraci Ovečka, tematické hry a soutěže

Příměstský tábor 7. turnus

21.08.2017 CESTA NA EVEREST: letní příměstský tábor. Plán: Sport, výtvarná a rukodělná činnost, kolektivní hry, výlet a další volnočasové aktivity.

Příměstský tábor 8. turnus

28.08.2017 MAGICKÝ OSTROV: letní příměstský tábor. Plán: Sport, výtvarná a rukodělná činnost, kolektivní hry, výlet a další volnočasové aktivity.

Život na louce - PLNĚ OBSAZEN

28.08.2017 Příměstský tábor Plán: Péče o zvířata ve stanici, celodenní výlet, obědy v restauraci Ovečka, tematické hry a soutěže.

Filtry

červen 2017
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30