Novinky

10.10.2019 Národní pohár v karate v Hodoníně 5. 10. 2019

Nadějní a mladí závodníci našeho sportovního oddílu opět potvrdili, že se s nimi na závodech musí počítat! V konkurenci nejlepších družštev mladších žáků v ČR se jim podařilo získat krásné třetí místo!!! Adrian Gorecki, Pavel Žíla a Matouš Folwarczný předvedli krásné výkony. Postupovali soutěží bez větších komplikací. Až v souboji o finále podlehli 2:1 mladým karatistům z Českých Budějovic. Náladu si vylepšili v souboji o bronz a nedali šanci závodníkům z Ústí nad Labem (zvítězili 3:0). Stejnou pochvalu zaslouží i Martin Feifič, který byl tentokráte v roli pomocného kouče a velmi dobře naše nejmladší závodníky připravil na závodní výkon. Děkuji za reprezentaci oddílu, spolupráci starších závodníků a dosažené výsledky! Napsal: Martin Blatoň

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

II. kolo místní Nerfligy ČR, Karviná

II. místní postupové kolo NERFLIGY České republiky ve velkém sále krajského střediska volného času Juventus, Karviná. Soutěž je určena pro kategorie Mini Mladší (6 - 12 let) a starší (13 - 15 let). Startovné činí 70 Kč za hráče. Soutěž je určena pro tříčlenné herní týmy. Hraje se za pomocí doporučených NERF blasterů a šipek elitte.
Příhlásit se lze pouze přes Zdeňku Grinvalskou na email karel@juventus.cz, která pokud budou volné místa dodá přihlášku a potřebné informace.

Kód 192201
Název II. kolo místní Nerfligy ČR, Karviná
Termín konání 09.11.2019 12:30 - 18:00
Místo konání KSVČ Juventus, Karviná, Hlavní budova
Hlavní vedoucí Zdeňka Grinvalská
Věková skupina 6-15 let
Sraz účastníků 13:00
Vybavení na akci NERF blastery a šipky Elitte,tenisky do tělocvičny
Cena 70,- Kč