Novinky

11.12.2017 Karate reprezentovalo na Mistrovství ČR

2. 12. - 3. 12. 2017 se v Karlových Varech utkalo více než 700 závodníků o republikové tituly v karate. Karvinští závodníci se představili ve výborné formě. Díky patří především těmto závodníkům Tomáši Lipowskému, Viktoru Gallovi, Martinu Feifičovi a Nikimu Badurovi. Výsledky jsou následující: 3. místo kata tým (Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura), 3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall, 4. místo kumite tým dorostenci (Viktor Gall, Martin Feifič, Nikolas Badura), 5. místo kumite dorostenci do 70 kg Nikolas Badura. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

NERF X TEAM Gama

Airsoft NERF je kolektivní hra, ve které je potřeba umět dobře komunikovat a pracovat v týmu. Hraje se, se zbraněmi, které jsou zcela bezpečné a střílí se z nich molitanovými náboji. Při této hře je třeba klást zvláště důraz na poctivost a fairplay hru. Jde především o interakční hry a soutěže s airsoftovým herním systémem zbraní NERF, zcela bezpečným, vhodným, vytvořeným pro děti od nejmenšího věku. Airsoft NERF je v současnosti nejnovějším a nejrozšířenějším proudem akčních her ve světě, kde jej hrají v různé podobě celé rodiny.

Vhodné pro holky a kluky od 8 - 13 let, kteří jsou akční, mají rádi akční a pohybové hry a soutěže. Součásti činnosti kroužku je i zapojení se do celostátní postupové soutěže NERFLigy ČR (hra tříčlenných týmů proti sobě navzájem).

Pravidelné tréninky probíhají vždy jednou týdně ve středy od 15:30 - 17:00 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ U Lesa (nepravidelně pak různé doplňující akce, soutěže a soustředění). Kapacita kroužku je 12 dětí.

Na tréninky budete potřebovat svou vlastní NERF zbraň s 12 náboji (dle pravidel NERFligy), ochranné brýle (stačí plastové sluneční), sportovní oblečení (tenisky s nešpinící podrážkou do tělocvičny, tepláky, nebo kraťasy a triko), láhev s pitím, svačinku. Na první tréninky Vám zbraň i náboje zapůjčíme!
Doporučujeme se před prvním tréninkem informovat zda je volné místo, u vedoucího kroužku!

Další podrobnější informace k tomuto zájmovému kroužku najdete na našem webu zde.

Kód 170222
Název NERF X TEAM Gama
Místo konání ZŠ a MŠ U Lesa, Karviná
Hlavní vedoucí Vladislava Mašková
Věková skupina 8-13 let
Vybavení na kroužek NERF zbraň s 12 náboji,brýle,tenisky + v textu ..
V ceně zahrnuto zápisné
Cena 1. pololetí 250,- Kč
Cena 2. pololetí 550,- Kč
Datum zahájení 01.11.2017
Datum ukončení 15.06.2018
Dny konání ST 15:30-17:00
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno