Novinky

29.05.2018 Koncertní sbor poletí soutěžit do Tokia!

Dnes jsme dostali čerstvou zprávu. Koncertní sbor se dostal mezi finalisty, kteří v červenci budou soutěžit na Mezinárodní sborové soutěži v Tokiu. Porota vybírala mezi 137 přihlášenými sbory. Koncertní sbor se přihlásil do kategorie tak zvaných mládežnických sborů (Youth choirs) a do kateogorie současné hudby (Contemporary). S příhláškou si porota soutěže vyžádala i nahrávky jednotlivých sborů, ze kterých potom vybírala ty, kteří se utkají ve finálovém kole soutěže v Tokiu. Do kategorie Youth se přitom přihlásilo 34 těles, ze kterých porota vybrala 12 sborů, do kategorie Contemporary dokonce 46 sborů, ze kterých porota vybrala jen 8. Už to, že Koncertní sbor prošel tak přísným sítem, je obrovský úspěch. Už teď se určitě můžete těšit na předodletovou generálku. A my se mezitím pustíme do práce. Sayonara! autor: Dominika Škrabalová

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

NERF X TEAM Gama

Airsoft NERF je kolektivní hra, ve které je potřeba umět dobře komunikovat a pracovat v týmu. Hraje se se zbraněmi Nerf, které jsou zcela bezpečné a střílí se z nich molitanovými náboji. Při této hře je třeba klást zvláště důraz na poctivost a fair play hru. Airsoft NERF je v současnosti nejnovějším a nejrozšířenějším proudem akčních her ve světě.

Kroužek je vhodný pro děti od 8 - 13 let, které jsou akční, mají rádi pohybové hry a soutěže. Součásti činnosti kroužku je i zapojení se do celostátní postupové soutěže NERFLigy ČR a Moravskoslezské NERFLigy, navíc je činnost kroužku obhacena o další akce, soutěže a soustředění.

Pravidelné tréninky probíhají vždy jednou týdně ve středy od 15:30 - 17:30 hodin, v tělocvičně ZŠ a MŠ U Lesa. Kapacita kroužku je 12 dětí.

Na tréninky děti potřebují vlastní NERF zbraň s 12 náboji (dle pravidel NERFligy), ochranné brýle (postačují plastové sluneční), sportovní oblečení (tepláky, nebo kraťasy a triko), tenisky s nešpinící podrážkou do tělocvičny, láhev s pitím, svačinku.
Na první tréninky Vám zbraň i náboje zapůjčíme.

Doporučujeme se před prvním tréninkem informovat zda je volné místo, u vedoucího kroužku!

Další podrobnější informace k tomuto zájmovému kroužku najdete na našem webu zde.

Kód 170222
Název NERF X TEAM Gama
Místo konání ZŠ a MŠ U Lesa, Karviná
Hlavní vedoucí Zdeněk Uriček
Věková skupina 8-13 let
Vybavení na kroužek NERF zbraň s 12 náboji,brýle,tenisky + v textu ..
V ceně zahrnuto zápisné
Cena 1. pololetí 250,- Kč
Cena 2. pololetí 550,- Kč
Datum zahájení 01.11.2017
Datum ukončení 15.06.2018
Dny konání ST 15:30-17:30
Kontakt Zdeněk Uriček tel: +420 733 439 519 email: Ur.Zd@seznam.cz
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno