Novinky

11.12.2017 Karate reprezentovalo na Mistrovství ČR

2. 12. - 3. 12. 2017 se v Karlových Varech utkalo více než 700 závodníků o republikové tituly v karate. Karvinští závodníci se představili ve výborné formě. Díky patří především těmto závodníkům Tomáši Lipowskému, Viktoru Gallovi, Martinu Feifičovi a Nikimu Badurovi. Výsledky jsou následující: 3. místo kata tým (Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura), 3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall, 4. místo kumite tým dorostenci (Viktor Gall, Martin Feifič, Nikolas Badura), 5. místo kumite dorostenci do 70 kg Nikolas Badura. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

NERF X TEAM Alfa - pokročilí

POZOR, vzhledem k probíhající karanténě na ZŠ a MŠ Družby je změna tréninků. Bližší informace najdete na našem webu zde.Airsoft NERF je kolektivní hra, ve které je potřeba umět dobře komunikovat a pracovat v týmu. Hraje se se zbraněmi Nerf, které jsou zcela bezpečné a střílí se z nich molitanovými náboji. Při této hře je třeba klást zvláště důraz na poctivost a fair play hru. Airsoft NERF je v současnosti nejnovějším a nejrozšířenějším proudem akčních her ve světě.

Kroužek je vhodný pro děti od 8 - 13 let, které jsou akční, mají rádi pohybové hry a soutěže. Součásti činnosti kroužku je i zapojení se do celostátní postupové soutěže NERFLigy ČR a Moravskoslezské NERFLigy, navíc je činnost kroužku obhacena o další akce, soutěže a soustředění.

Pravidelné tréninky probíhají vždy jednou týdně v úterý od 17:45 - 19:45 hodin v tělocvičně ZŠ a MŠ Družby. Sraz a ukončení tréninku je vždy ve vestibulu střediska Juventus, Karviná. Kapacita kroužku je 12 dětí.

Na tréninky děti potřebují vlastní NERF zbraň s 12 náboji (dle pravidel NERFligy), ochranné brýle (postačují plastové sluneční), sportovní oblečení (tepláky nebo kraťasy a triko), tenisky s nešpinící podrážkou do tělocvičny, láhev s pitím, svačinku.
Na první tréninky Vám zbraň i náboje zapůjčíme.

Doporučujeme se před prvním tréninkem informovat zda je volné místo, u vedoucího kroužku!

Další podrobnější informace k tomuto zájmovému kroužku najdete na našem webu zde.

Kód 170211
Název NERF X TEAM Alfa - pokročilí
Místo konání ZŠ a MŠ Družby, Karviná
Hlavní vedoucí Zdeněk Uriček
Věková skupina 8-13 let
V ceně zahrnuto Zápisné
Cena 1. pololetí 550,- Kč
Cena 2. pololetí 550,- Kč
Datum zahájení 18.09.2017
Datum ukončení 15.06.2018
Dny konání ÚT 17:45-19:45
Kontakt Zdeněk Uriček tel: +420 733 439 519 email: Ur.Zd@seznam.cz
Volná místa 1.pololetí volno
Volná místa 2.pololetí volno