Novinky

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

NERF X TEAM I.

Airsoft NERF je kolektivní hra, ve které je potřeba umět dobře komunikovat a pracovat v týmu. Hraje se, se zbraněmi, které jsou zcela bezpečné a střílí se z nich molitanovými náboji. Při této hře je třeba klást zvláště důraz na poctivost a fairplay hru. Jde především o interakční hry a soutěže s airsoftovým herním systémem zbraní NERF, zcela bezpečným, vhodným, vytvořeným pro děti od nejmenšího věku. Airsoft NERF je v současnosti nejnovějším a nejrozšířenějším proudem akčních her ve světě, kde jej hrají v různé podobě celé rodiny.

Vhodné pro holky a kluky od 8 – 13 let, kteří jsou akční, mají rádi akční a pohybové hry a soutěže. Součásti činnosti kroužku je i zapojení se do celostátní postupové soutěže NERFLigy (hra tříčlenných týmů proti sobě navzájem).

Pravidelné tréninky probíhají vždy jednou týdně v úterý od 15:45 – 18:15 hodin v tělocvičně ZŠ a MŠ Družby (nepravidelně pak různé doplňující akce, soutěže a soustředění). Sraz na trénink je vždy ve vestibulu střediska Juventus, Karviná. Kapacita kroužku je maximálně 15 dětí.

Na tréninky budete potřebovat svou vlastní NERF zbraň s 12 náboji (dle pravidel NERFligy), ochranné brýle (stačí plastové sluneční), sportovní oblečení (tenisky s nešpinící podrážkou do tělocvičny, tepláky, nebo kraťasy a triko), láhev s pitím, svačinku. Na první tréninky Vám zbraň i náboje zapůjčíme!

Další podrobnější informace k tomuto zájmovému kroužku najdete na našem webu zde.

Kód 160216
Název NERF X TEAM I.
Místo konání ZŠ a MŠ Družby, Karviná
Hlavní vedoucí Vladislava Mašková
Věková skupina 8-13 let
V ceně zahrnuto Zápisné
Cena 1. pololetí 550,- Kč
Cena 2. pololetí 550,- Kč
Datum zahájení 15.09.2016
Datum ukončení 18.06.2017
Dny konání ÚT 15:45-18:15
Kontakt Hlavní vedoucí: Vladislava Mašková tel: +420 608 885 833 email: maskova-vladislava@seznam.cz
Volná místa 1.pololetí poslední 4 místa
Volná místa 2.pololetí poslední místo!