Novinky

01.02.2019 Nerf X team bodoval v republikovém kole Nerf ligy

Dvě družstva Nerf X teamu se zúčastnily republikového finále v Ivančících. Mladší kategorii reprezentoval tým Košťáci: Richard Klopec, Rastislav Reicher a Tomáš Drien. Kluci byli velmi úspěšní a získali 2. místo. Kategorii starší zastupoval tým Rebelové ve složení: Jakub Wendzel, Jan Veneny, Jan Stuchlík. Chlapci, kteří hrají pár měsíců obsadili v republikovém finále 4. místo. Gratulujeme!

02.01.2019 V lednu zahajujeme balet

Zájemci o balet můžou přijít každou středu od 16:00 hodin do Juventusu. Trénujeme hodinu týdně.

02.01.2019 Moderní tanec

Zájemci o moderní tanec můžou přijít každé úterý a čtvrtky. Trénujeme od 15:30 do 17:00 hodin v Juventusu. Pojďte zkusit něco nového!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

NERF X TEAM Beta - OBSAZENO

Od 6. 11. probíhají tréninky na ZŠ a MŠ Školská!!!
Sportovní kroužek je určen pro děti, které si rády hrají s airsoftovými zbraněmi typu "Nerf". V NerfLize je již pořádáno i Mistrovství České republiky. Hra má přesná pravidla, děti se učí vzájemné spolupráci v týmu a hrát pomocí logiky a dobré strategie.
Že tuto hru umíme u nás v Karviné hrát, dokazuje naše 3. místo v NERFLize České republiky 2018 a 1. místo v Moravskoslezské NERFLize 2018.
Mimo pravidelné tréninky budou probíhat každý druhý měsíc soutěž, víkendové soustředění nebo jiná sportovní akce.
Děti musí mít svou vlastní zbraň, doporučený blaster NERF, vlastní brýle, oblečení a přezůvky do tělocvičny, pití (na první tréninky blaster i brýle zapůjčíme).
Doporučujeme se před prvním tréninkem telefonicky informovat na volné místo.
Další podrobnější informace k tomuto zájmovému kroužku najdete na našem webu zde.