Novinky

11.12.2017 Karate reprezentovalo na Mistrovství ČR

2. 12. - 3. 12. 2017 se v Karlových Varech utkalo více než 700 závodníků o republikové tituly v karate. Karvinští závodníci se představili ve výborné formě. Díky patří především těmto závodníkům Tomáši Lipowskému, Viktoru Gallovi, Martinu Feifičovi a Nikimu Badurovi. Výsledky jsou následující: 3. místo kata tým (Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura), 3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall, 4. místo kumite tým dorostenci (Viktor Gall, Martin Feifič, Nikolas Badura), 5. místo kumite dorostenci do 70 kg Nikolas Badura. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Mezinárodní Mistrovství Moravy a Slezska v karate mládeže

09.05.2017 V sobotu 6. 5. 2017 se v Jeseníku uskutečnily mezinárodní závody, kterých se účastnil i náš oddíl karate. Devět našich závodníků: Markéta Dittmannová, David Jabůrek, Filip Havlíček, Dominik Ernest, Martin Feifič, Nikolas Badura, Viktor Gall, David Plaček a Tomáš Lipowski si nevedlo vůbec špatně a v disciplínách kata i kumite předváděli standardní výkony.
Výsledky: 2. místo - Martin Feifič - kumite, 2. místo - Tomáš Lipowski - kumite, 3. místo - Viktor Gall - kumite, 3. místo - David Plaček - kumite, 5. místo - Viktor Gall - kata, 5. místo - Nikolas Badura - kumite, 7. místo - Filip Havlíček kata. Gratulujeme.