Novinky

11.12.2017 Karate reprezentovalo na Mistrovství ČR

2. 12. - 3. 12. 2017 se v Karlových Varech utkalo více než 700 závodníků o republikové tituly v karate. Karvinští závodníci se představili ve výborné formě. Díky patří především těmto závodníkům Tomáši Lipowskému, Viktoru Gallovi, Martinu Feifičovi a Nikimu Badurovi. Výsledky jsou následující: 3. místo kata tým (Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura), 3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall, 4. místo kumite tým dorostenci (Viktor Gall, Martin Feifič, Nikolas Badura), 5. místo kumite dorostenci do 70 kg Nikolas Badura. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Karate na Grand Prix v Žilině

02.05.2017

Výjezdu na takto kvalitní závody předcházela intenziví a poctivá příprava (rozvoj rychlosti a vytrvalosti). Všichni závodníci, kteří se na Slovensku prezentovali, předváděli velmi pěkné výkony. Každá z kategorií byla velmi početě obsazena (20 a více závodníků).
Závodů se účastili: Matouš Folwarczný, Filip Havlíček, Dominik Ernest, Viktor Gall, David Plaček, Martin Feifič, Nikolas Badura a Tomáš Lipowski.
Benjamínek Matouš Folwarczný zaslouží velkou pochvalu nejen za to, že předvedl hezký výkon v kata, ale také za to, že s námi vydržel až do samotného konce závodů. Viktor, David, Martin, Tomáš i Nikolas se ve starších kategoriích zdatně sekundovali vynikajícím závodníkům a podařilo se jim ukořistit cenné body pro oddíl. Nejlépe se vedlo Filipu Havlíčovi, který dokráčel až do finále, kde zvítězil a odváží si krásný pohár. 

Výsledky našich závodníků:

1. místo Filip Havlíček - kumite starší žaci nad 40 kg
3. místo Viktor Gall - kumite junioři do 63 kg
3. místo Nikolas Badura - kumite junioři do 63 kg
3. místo Tomáš Lipowski - kumite junioři nad 70 kg
5. místo Martin Feifič - kumite starší žáci nad 50 kg
5. místo David Plaček - kumite starší žáci nad 50 kg