Novinky

Město Karviná

Středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou statutárním městem Karviná.

Krajské postupové kolo NERFLIGY ČR

09.12.2019
V sobotu 7.12.2019 se ve Středisku volného času Bruntál uskutečnilo oblastní postupové kolo Moravskoslezského kraje v soutěži NERFLIGA ČR 2019. Hrálo se ve dvou kategoriích v tříčlenných týmech. V mladší kategorii hrálo 13 týmů a ve starší 8 týmů.
V mladší kategorii se karvinský tým „Killers“ (Václav Klopec, Patrik Kuděla a Tobiáš Firla) umístil na prvním místě a postupuje do finále NERFLIGA ČR 2019. Další mladší karvinské týmy „Dark team“ (Matyáš Andódy, Nastulczyk Martin, Ondřej Mach a náhradník Patrik Ludvík) získaly páté místo a tým „Bílá stěna" (Jakub Slavič, Aleš Lazarčík, Jan Orlík a náhradník Matyáš Junga) získali sedmé místo. Ve starší kategorii náš tým „Rebelové“ (Jan Stuchlík, Richard Klopec a Tomáš Drien) získali třetí místo a postupují do finále NERFLIGA ČR 2019. Druhý starší tým „Hraničáři“ (Tomáš Kovařík, Martin Lamacz a Karel Dičík) se umístil na pátém místě. Nejlepšími střelci v turnaji byli Patrik Kuděla a Jan Stuchlík.
Všichni hráli s plným nasazením, dle pravidel a v duchu fair play. Všem zúčastněným dětem i jejich rodičům děkujeme za podporu.
Gratulujeme!