Novinky

05.06.2019 Atletické závody minipřípravek v Kopřivinici

Ve čtvrtek 30.5.2019 vse uskutečnilo v Kopřivnici 4 kolo Atletické ligy minipřípravek ročník 2010/11. Soutěžily děti z celého Moravskoslezského kraje. V atletických závodech obsadily družstva jak dívek tak chlapců šestá místa před Opavou a Havířovem. Velkou pochvalu zaslouží všichni zúčastnění za předvedené výkony a zlepšené osobní výkony. V kategorii dívek bych vyzdvihl 4. místo Laury Majkrakové (2010) ve skoku dalekém výkonem 328 cm z 37 závodnic. Rovněž výborný výkon v běhu na 150 m - 7. místo časem 27.13 s a Eliška Škarková (2010) získala 9. místo časem 27.34 s z 37 závodnic. Děkuji všem závodníkům za vzornou reprezentaci našeho oddílu. Gratulujeme!! Napsal: trenér Zdeněk Staněk

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Karate opět úspěšně na turnaji v Německu

21.03.2019 17. 3. 2019 se v Německu uskutečnil krásný karatistický turnaj, kterého se účastnilo přes 600 závodníků z různých zemí Evropy. Náš oddíl se na závodech nenechal zahanbit a jako jediný zástupce z ČR přivezl deset velmi cenných medailí.
Pochvalu zaslouží především naši nejmladší a nejméně zkušení závodníci Klára Sichová, Hynek Hollein, Matyáš Táborský, Lukáš Wojaczek, ze kterých se začínají stávat opravdoví závodníci. K jejich výkonům je vybičovala především nádherná a elektrizující atmosféra, která byla všudypřítomná. Velmi hezkou podívanou v kumite připravili závodníci Matouš Folwarczný, Adrian Gorecki, Pavel Žíla, Matyáš Konieczný a Milan Troschok, kteří sice v individuálních kategoriích v nabité konkurenci na medaile nedosáhli, ale v týmech konkurovali německým reprezentantům velmi dobře. Specialistka na kata Markéta Dittmannová se dostala do boje o třetí místo, kde podlehla německé reprezentantce. Náladu si napravila v týmech ziskem zlaté medaile. Martin Feifič, Viktor Gall a Daniel Bednarz to jsou opory našeho závodnického družstva a jejich výkony byly opravdu mimořádné.
Výsledky jsou následující:

  • 1. místo Kata Team Schüler U12 männlich (GORECKI, FOLWARCZNÝ, ŽÍLA),
  • 1. místo Kata Team Schüler U16 weiblich (DITTMANNOVÁ, KOPIC, JASNA)
  • 2. místo Kata Team Schüler U12 männlich (KONIECZNÝ, FOLWARCZNÝ, TROSCHOK),
  • 3. místo Kata Team Schüler U12 männlich (HOLLEIN, WOJACZEK, TÁBORSKÝ),
  • 3. místo Kata Schüler B U12 männlich - FOLWARCZNÝ MATOUŠ,
  • 3. místo Kumite Junioren U18 -68 kg männlich - VIKTOR GALL,
  • 3. místo Kumite Junioren U18 -68 kg männlich - MARTIN FEIFIČ,
  • 3. místo Kumite U21 -67 kg männlich - DANIEL BEDNARZ,
  • 3. místo Kumite Team männlich,
  • 3. místo Kumite Team männlich U21
Napsal: Martin Blatoň
Gratulujeme!