Novinky

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Karate na Grand Prix Brno

22.11.2018

17. 11. 2018, Brno – Bohunice, Univerzitní Campus. Krásného závodu se účastnil i náš oddíl karate. Z Brna vezeme šest cenných kovů!!! S nejtěžším posláním se setkali naši mladší žáci a to: Hynek Hollein, Matyáš Táborský, Matouš Kempný, David Suchánek, Kristián Křák, Lukáš Wojaczek, David Brzý a Michael Levay. Proč? V jejich kategorii bylo 40 závodníků, kteří si stejně jako oni brousili zuby na dobrá umístění. Náš oddíl tuto kategorii téměř ovládl. Matyáš Táborský skončil na 2. místě, na třetích místech se umístili David Brzý a Matouš Kempný. Smůlu si v sobotu vybral Lukáš Wojaczek, který po dvou výhrách a prohře skončil na pátém místě. Hezké výkony předvedla i kata družstva, která se teprve secvičují a věříme, že jejich potenciál bude vysoký. Matouš Folwarczný, Markéta Dittmannová a Milan Troschok svou kategorii vyhráli. V naší oblíbenější disciplíně kumite (zápasení) se začínají mezi ostřílené závodníky jako je Daniel Bednarz, Matouš Folwarczný (který z posledních tří závodů veze tři první místa!) prosazovat i nadějní nováčci (Lukáš Wojaczek, Milan Troschok a Kristýna Sichová). Všem účastníkům dějeme a gratulujeme k dosaženým výsledkům.
Výsledky jsou následující:
1. místo kata družstvo – Markéta Dittmannová, Matouš Folwarczný, Milan Troschok,
2. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – Matyáš Táborský,
2. místo kumite muži – 72 kg – Daniel Bednarz,
3. místo kumite starší žákyně do 52 kg – Kristýna Sichová,
3. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – Matouš Kempný,
3. místo kata mladší žáci 8. a 7. kyu – David Brzý,
5. místo kata starší žákyně – Markéta Dittmannová,
5. místo kata starší žáci – Matouš Folwarczný,
5. místo kata starší žáci – Lukáš Wojaczek.
Gratulujeme!
Napsal: Martin Blatoň