Novinky

29.05.2018 Koncertní sbor poletí soutěžit do Tokia!

Dnes jsme dostali čerstvou zprávu. Koncertní sbor se dostal mezi finalisty, kteří v červenci budou soutěžit na Mezinárodní sborové soutěži v Tokiu. Porota vybírala mezi 137 přihlášenými sbory. Koncertní sbor se přihlásil do kategorie tak zvaných mládežnických sborů (Youth choirs) a do kateogorie současné hudby (Contemporary). S příhláškou si porota soutěže vyžádala i nahrávky jednotlivých sborů, ze kterých potom vybírala ty, kteří se utkají ve finálovém kole soutěže v Tokiu. Do kategorie Youth se přitom přihlásilo 34 těles, ze kterých porota vybrala 12 sborů, do kategorie Contemporary dokonce 46 sborů, ze kterých porota vybrala jen 8. Už to, že Koncertní sbor prošel tak přísným sítem, je obrovský úspěch. Už teď se určitě můžete těšit na předodletovou generálku. A my se mezitím pustíme do práce. Sayonara! autor: Dominika Škrabalová

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Mažoretky a jejich úspěchy na Mistrovství ČR

16.05.2018 Mažoretky Juventus Karviná měly úspěšný víkend. Na Mistrovství ČR děvčata získala 7 cenných kovů a 12 přímých postupů na Mistrovství světa.
Výsledky:
MISTRYNĚ ČR - seniorky defilé Gun Tommy
MISTRYNĚ ČR - seniorky mini 2bat One more light
MISTRYNĚ ČR - seniorky miniformace La La Land
II.VICEMISTRYNĚ ČR -  juniorky defilé That´s what I am
II.VICEMISTRYNĚ ČR - juniorky podio Kalinka
II.VICEMISTRYNĚ ČR - seniorky podio Zachraňte Willyho
II.VICEMISTRYNĚ ČR - seniorky duo Natálie Kočendová a Kristýna Foltýnová.
Děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci a už tento víkend je čeká druhé finále. Tentokrát s náčiním pompon, mix a flag.
Gratulujeme a držíme palce!