Novinky

11.12.2017 Karate reprezentovalo na Mistrovství ČR

2. 12. - 3. 12. 2017 se v Karlových Varech utkalo více než 700 závodníků o republikové tituly v karate. Karvinští závodníci se představili ve výborné formě. Díky patří především těmto závodníkům Tomáši Lipowskému, Viktoru Gallovi, Martinu Feifičovi a Nikimu Badurovi. Výsledky jsou následující: 3. místo kata tým (Martin Feifič, Viktor Gall a Nikolas Badura), 3. místo kumite dorostenci do 70 kg - Viktor Gall, 4. místo kumite tým dorostenci (Viktor Gall, Martin Feifič, Nikolas Badura), 5. místo kumite dorostenci do 70 kg Nikolas Badura. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Grand Prix 28. 4. v Cieszyně

07.05.2018

Hezkého výsledku se podařilo dosáhnout naším mladým začínajícím karatistům. Je zapotřebí ocenit jejich chuť závodit a vytrvalost, se kterou závody absolvují. Odměnou jsou jim cenná umístění, která získávají. Hezkými výkony v disciplíně kata se prezentovali všichni naši závodnící. Dokladem toho jsou tři cenná umístění. V disciplíně kumite se nejlépe predstavil Matouš Folwarczný, který s přehledem zvítězil ve svých čtyřech utkáních (ve finále dokonce porazil domácího závodníka 10:0 na body!!!). Účastnici závodů v Polsku: sestry Kristýna a Klára Sichovi a Matouš Folwarczný.
Výsledky jsou následující:1. místo v kata jednotlivců mladších žákyň (8. a 7. kyu) a 2. místo v kata týmu Klára Sichová, 2. místo v kata jednotlivců starších žákyň (8. a 7. kyu) a 1. místo v kumite jednotlivkyň, 2. místo v kata týmu Kristýna Sichová, 1. místo v kata jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu), 1. místo v kumite jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu) a 2. místo v kata týmu Matouš Folwarczný. Gratulujeme.