Novinky

19.11.2018 Taekwondo WTF Karviná na turnaji Prague Open

Taekwondo WTF se zúčastnilo turnaje Prague Open, kde se třemi závodníky získali 3 medaile. 2. místo - Radek Šuta, Gabriela Hauptová 3. místo - Tereza Pavelková. Gratulujeme!!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Grand Prix 28. 4. v Cieszyně

07.05.2018

Hezkého výsledku se podařilo dosáhnout naším mladým začínajícím karatistům. Je zapotřebí ocenit jejich chuť závodit a vytrvalost, se kterou závody absolvují. Odměnou jsou jim cenná umístění, která získávají. Hezkými výkony v disciplíně kata se prezentovali všichni naši závodnící. Dokladem toho jsou tři cenná umístění. V disciplíně kumite se nejlépe predstavil Matouš Folwarczný, který s přehledem zvítězil ve svých čtyřech utkáních (ve finále dokonce porazil domácího závodníka 10:0 na body!!!). Účastnici závodů v Polsku: sestry Kristýna a Klára Sichovi a Matouš Folwarczný.
Výsledky jsou následující:1. místo v kata jednotlivců mladších žákyň (8. a 7. kyu) a 2. místo v kata týmu Klára Sichová, 2. místo v kata jednotlivců starších žákyň (8. a 7. kyu) a 1. místo v kumite jednotlivkyň, 2. místo v kata týmu Kristýna Sichová, 1. místo v kata jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu), 1. místo v kumite jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu) a 2. místo v kata týmu Matouš Folwarczný. Gratulujeme.