Novinky

01.02.2019 Nerf X team bodoval v republikovém kole Nerf ligy

Dvě družstva Nerf X teamu se zúčastnily republikového finále v Ivančících. Mladší kategorii reprezentoval tým Košťáci: Richard Klopec, Rastislav Reicher a Tomáš Drien. Kluci byli velmi úspěšní a získali 2. místo. Kategorii starší zastupoval tým Rebelové ve složení: Jakub Wendzel, Jan Veneny, Jan Stuchlík. Chlapci, kteří hrají pár měsíců obsadili v republikovém finále 4. místo. Gratulujeme!

02.01.2019 V lednu zahajujeme balet

Zájemci o balet můžou přijít každou středu od 16:00 hodin do Juventusu. Trénujeme hodinu týdně.

02.01.2019 Moderní tanec

Zájemci o moderní tanec můžou přijít každé úterý a čtvrtky. Trénujeme od 15:30 do 17:00 hodin v Juventusu. Pojďte zkusit něco nového!

Krajské středisko volného času
Juventus, Karviná

je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

Grand Prix 28. 4. v Cieszyně

07.05.2018

Hezkého výsledku se podařilo dosáhnout naším mladým začínajícím karatistům. Je zapotřebí ocenit jejich chuť závodit a vytrvalost, se kterou závody absolvují. Odměnou jsou jim cenná umístění, která získávají. Hezkými výkony v disciplíně kata se prezentovali všichni naši závodnící. Dokladem toho jsou tři cenná umístění. V disciplíně kumite se nejlépe predstavil Matouš Folwarczný, který s přehledem zvítězil ve svých čtyřech utkáních (ve finále dokonce porazil domácího závodníka 10:0 na body!!!). Účastnici závodů v Polsku: sestry Kristýna a Klára Sichovi a Matouš Folwarczný.
Výsledky jsou následující:1. místo v kata jednotlivců mladších žákyň (8. a 7. kyu) a 2. místo v kata týmu Klára Sichová, 2. místo v kata jednotlivců starších žákyň (8. a 7. kyu) a 1. místo v kumite jednotlivkyň, 2. místo v kata týmu Kristýna Sichová, 1. místo v kata jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu), 1. místo v kumite jednotlivců mladších žáků (8. a 7. kyu) a 2. místo v kata týmu Matouš Folwarczný. Gratulujeme.